Nedir bu AMD sevdası?

Ban yemezsiniz. Konuyla alakalı yazmışsınız. Çöp değil bu arada sadece anakart vb. daha iyi toplanabilirdi onu da messi hocam topladığı için sistemi editlemeden onun topladığına destek vermiştim.
Baya çöp. 500 TL daha koyulup adam akıllı bir şey yapılır. 500 TL'den kaçınmak için bunu almak baya saçma. Messi hocama yakıştıramadım hiç bu arada.

Haklısın. Ben hayatımda hiçbir zaman işlemci dahil AMD bir şey önermedim. Hatta gidip tüm sistem toplama konularına attığım yorumları gözden geçir. İnsanların WattMan hatalı kartları neden önerdiğini bilmiyorum. Hatta geçen bir yazılımcıyla karşılaştım 28 tane sistemi varmış 5 tane sistem hariç hepsinde AMD kullanıyormuş NVIDIA problemli diyor. Konu linkini aşağı bıraktım. Yorumları inceleyebilirsiniz.

Konu sahibinin konuyu aslinda Masaustu Bilgisayarlar kategorisine acmak isteyip moderatorun Mizah ve Eglence'ye tasidigini dusunmem, cik aklimdan.
Moderatörler bir hoş bugün. 4 adet soruyu makaleye açıp fotoları silimişler.

Tamam. Siz Nvidia kullanın. İleride VRAM darboğazı yaşayıp, kazıklanırken başarılar.
Moderatörler bir hoş bugün. 4 adet soruyu makaleye açıp fotoları silimişler.
Ya hocam moderatörlerde bir sıkıntı yok ben masaüstü bilgisayar kısmına açmak istesem orda açarım konuyu 3 sayfa hakaret yedim biri de gelip demiyor ki mizah ve eğlenceye açılmış konu. Üstüne konudaki mesajlarda da dalga geçmeye devam ettim kimse mi fark etmiyor.

Böyle sorunlu sorunlu diyenler yüzünden almadan 100 kere tereddüt ettim. 2-3 aydır RX6600 kullanıyorum, yağ gibi akıyor. Hiç bir kere Wattman hatası falan çıkmadı. Ayrıca 6000 serisinde hatalar çok azaltıldı. Ben de NVIDIA seviyorum ama AMD tarafında aynı fiyata daha iyi bir kart varken neden alayım? Önemli olan marka değil, hangisi aynı fiyata daha fazla performans veriyorsa o.

Ya hocam moderatörlerde bir sıkıntı yok ben masaüstü bilgisayar kısmına açmak istesem orda açarım konuyu 3 sayfa hakaret yedim biri de gelip demiyor ki mizah ve eğlenceye açılmış konu. Üstüne konudaki mesajlarda da dalga geçmeye devam ettim kimse mi fark etmiyor.
Zaten eğleniyoruz? Bir sistem hakkında yorum yaptık diye bu kadar olmaz ama.

Geri
Yukarı