Nedir bu BMW sevdası?

Bu arabalara binen kimi gorduysem böyle. Hiç tanımadığım birinin bile hâl ve tavırlarından anlayabiliyorsun. Arabadan inişleri. İndikten sonraki yürüyüşleri. Araba sürerken ki tavırları. Ha hepsi böyledir demiyorum. İllaki böyle olmayanlarda var. Ama benim gördüklerim böyleydi.
O bizim insanımızla alakalı. Kendilerini bir şey sanıyorlar bu doğru. Ama her merc i olana da bunu diyemezsin.
Bizim ülkemizde çok sık rastlanan bir durum bu. Egzoz patlatmalar ara gazlar vb. Engelleyemezsin bunu.

Yeni 3 serisi bence sınıfının en iyi arabası. Yeni A4 ve C serisinde çok büyük değişiklikler yok. Ama yeni 3 serisi tamamen yenilendi ve çok güzel olmuş.

Değil kardeşim. Vitesin olduğu yere bak. Sayamadığım kadar şey var orada.
Yeni 3 serisi bence sınıfının en iyi arabası. Yeni A4 ve C serisinde çok büyük değişiklikler yok. Ama yeni 3 serisi tamamen yenilendi ve çok güzel olmuş.
3 Serisini gerçekten çok seviyorum. Ona bir şey diyemem. Muhteşem bir araba. Arka tasarımı beni benden alıyor

Kişinin tercihine bağlı. BMW'yi dış tasarım olarak severim ama iç tasarım olarak nedense Audi daha güzel geliyor. Ama kendini "hawli" sanıp ( bilerek öyle yazdım ban atmayın. ) araba ile etrafı rahatsız edenlere gıcık oluyorum. Bir de İnstagram'da garip garip şarkılar ekleyip arabaları ile hız yapan kesim.

Değil kardeşim. Vitesin olduğu yere bak. Sayamadığım kadar şey var orada.

3 Serisini gerçekten çok seviyorum. Ona bir şey diyemem. Muhteşem bir araba. Arka tasarımı beni benden alıyor.

Oradaki düğmelere bakarsan daha yakından şöyle bir durum ortaya cıkıyor direksiyondan yapabildiğin mesela Sport eco mod gibi ozellikleri oradan tek tusla yapabiliyorsun hiç kafa karıştırıcı ve karmaşık değil aslında. Yani o tuşlar orada olmasa da yapabileceğin şeyleri hızlı yapmak için koymuşlar ve abimin m5'i var gerçekten içi konforlu ve şık.
Mercedes aynı şeyi daha az tuşla meselea bir joysticke bu ozelliklerin hepsini koyunca daha sade duruyor olabilir ama emin ol bir Sport moda gecmek için bile uğrasıyorsun tabii bahsettiğim çok az farklar (saniye cinsinden) ama bunlar önemli şeyler bir aracı sollaman gerektiğinde elimin altındaki tek tuşla hemen Sport'a alıyorum. Bir arada Mercedes'i de çok severim

Son düzenleme:
Oradaki düğmelere bakarsan daha yakından şöyle bir durum ortaya cıkıyor direksiyondan yapabildiğin mesela Sport eco mod gibi ozellikleri oradan tek tusla yapabiliyorsun hiç kafa karıştırıcı ve karmaşık değil aslında. Yani o tuşlar orada olmasa da yapabileceğin şeyleri hızlı yapmak için koymuşlar ve abimin m5'i var gerçekten içi konforlu ve şık.
Nerede yaşıyorsunuz? Türkiyede M5 e çok zor rastlanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı