Nedir bu BMW sevdası?

Ağızdan ağıza dolaşan bir şey bu. Adamlar BWM'ye binmeyi günümüz şartlarında zenginlik sanıyorlar. Oysa hiç görmemişler ki bir Cadillac bir Rolls-Royce :)
Bentley Mulsanne
Cadillac Escalade
Rolls-Royce Ghost

Not: Rolls-Royce Ghost ön tasarımı sayesinde gerçekten adını hakediyor. Ama Phantom VI'da güzeldir.
Escalade favori arabamdır, bir çok devlet başkanı Chevrolet ve Escalade'e binmektedir.
Eğer param olursa alacağım ilk arabalardan biridir Mulsanne. Aşığım bu arabaya.

BMW i Tofaşa benzetenler mi dersin, BMW i iç dizayn için alanlar mı dersin çok değişik yorumlar var :)

2016'dan beri BMW 4.20d xDrive Gran Coupe kullanıyorum. Dış görüntüsü ve motoru için aldım ki BMW alanların hemen hepsi M Power için BMW alıyor. İç dizayn ve konfor arayan birinin BMW ile işi olmaz zaten gider Mercedes alır. Türkiye'deki vergi sisteminden dolayı motor hacmine göre vergi alındığından Mercedes Türkiye araçları konfor ve iç dizayn çok iyi olmasına rağmen araçların motorları genelde 1.6 litre (örneğin; e200d) BMW ile fiyatları genelde birbirine yakın. Mercedes 2.0 litre motorlu araçlar Türkiye standartlarına göre çok pahalı. Şahsen gençler konfordan çok güce taptıkları için (en azından ben) böyle bir tercihte bulunmuştum.

Bmw zaten sanayi arabası. Ankara'da şaşmaza giderseniz görürsünüz. Mercedes konfor lüks arabası. Audi hız severler için.

Yeni konular

Geri
Yukarı