Nedir bu DeepWeb'in olayı?

Ukala, ukala burada "2000'li yıllarda popüler şimdi ise çoluk çocuğun ve yutıbır abilerinin mesken tuttuğu yer" deyip 2000 doğumlu olmak nasıl bir dangalaklık? 10 yaşında oralarda olduğunuza göre faydalı olarak bahsettiğiniz siteler herhalde teletabii, beyblade çizgi filmleri falan.

Ayrıca bu konuda sizi kim uzman atadı? Kime ne bilgi vereceğimi size soracak değilim.
Haddinize değil.
İşinize bakın.

Oradaki yaşım gerçek yaşım değil. Neden bu kadar celallendiniz? Sadece yanlış bilgi verdiğinizi söylemek istedim.
Ukala, ukala burada "2000'li yıllarda popüler şimdi ise çoluk çocuğun ve yutıbır abilerinin mesken tuttuğu yer" deyip 2000 doğumlu olmak nasıl bir dangalaklık? 10 yaşında oralarda olduğunuza göre faydalı olarak bahsettiğiniz siteler herhalde teletabii, beyblade çizgi filmleri falan.

Ayrıca bu konuda sizi kim uzman atadı? Kime ne bilgi vereceğimi size soracak değilim.
Haddinize değil.
İşinize bakın.

Cevap bekliyorum? Neden bu kadar celallendiniz? Ayrıca ukalalık yapmak istemedim sadece yutubır ve velet tayfasından nefretimi göstermek istedim. Hakkımdaki yaşımda gerçek yaşım değil. Sadece yanlış bilgi verdeğinizi söyledim.

Son düzenleme:
Eskiden bir havası vardı. Şimdi Orkun dolandırıldım diye video çekip Youtube'a atıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence büyütüldüğünün onda biri bile etmez. Deepweb adında spesifik bir yer yoktur internette. Elinizi kolunuzu sallayıp göremeyeceğiniz her içerik, basit olarak Deepweb'in parçasıdır diyebiliriz. The Onion Routing Browser'in esprisi de anonimite üzerine kurulu bir tarayıcı olması.

Google gibi arama motorlarinin indeksliyemedigi seyler deep web oluyo. Ayrica deep webe girmek diye bi kavram bile yanlis olabilir. .onion uzantili siteler var ve bu siteleri acmak icin tor browser gerekiyor. Bi kac tane de sayfa var 4 5 tane .onion uzantili link var. Büyük ihtimal seri katil gördüm diyenlerin cogu buraya giriyo ve kendini sonra bise saniyor :D

Cok bir havasi yok herkes abartiyor bence. Yok kiralik katil gördüm, yok bilmem ne gördüm vs.
Sanki 10 yasindaki bir veledin girdigi yere polis giremiyor. Eger o tarz ilanlar varsa bile polisler tarafindan olusturulmadigi ne malum ?

Eger zamanim olursa bi kac resim paylasicam buraya millet görsün gercekte ne bu deep web.

Eger zamanim olursa bi kac resim paylasicam buraya millet görsün gercekte ne bu deep web.

Mutahar’ın çektiği videolar var.

Ben küçükkken internet kafe de yanımda bir abi açmıştı DeepWeb i. Tabi o zamanlar adının bu olduğunu bilmiyordum sonradan sonraya düşündükçe aklıma gelmişti ve bir arkadaşımın evinde onun internetiyle geçen senelerde girmeye çalışıp çokta bir şey becerememiştik. Ama başka bir arkadaşım böyle katman dedikleri olay varya o kadar saçma şeyler vardı ki anlatamam. *afa (nolur nolmaz ban yemeyelim) *esme videolarından tutunda kiralık katillere kadar her şey var her türlü kaçak silah alımı illegal olupta internetten satılabilecek her şeyin barındığı site. Girmenizi önermem kesinlikle.

Merhabalar. Bu DeepWeb'i bir ben mi bilmiyorum anlamadım.

Geçen şu videoyu izledim ve günlerdir hala aklımda "nedir bu DeepWeb" sorusu takıldı. Açıkça anlatabilir misiniz?

Tor, I2P ya da ZeroNet gibi anonym ya da peer-to-peer routing özelliği sağlayan networklerde barındırılan internet sitelerini tanımlamak için insanlar arasında kullanılan genel bir tabirdir. Zaman zaman da “darknet” denir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı