Nedir bu GeForce Now?

32 bittir büyük ihtimal. 2 GB RAM kullanıp 64 Bit kullanan görmedim. GeForce Now da 64 Bit istiyordu galiba.

Evet dediğiniz doğru en az 64 Bit istiyor.
Windows 7'nin 64 Bit sürümü veya daha yenisi gereklidir. Lütfen Windows'un 32 Bit sürümlerini desteklemediğimizi unutmayın.

Kullanabilmeniz gerekiyor aslında en az HD 2000 serisi istiyor.

Hala HD 2000 serisi diyor. Kardeşim görüntü veren YouTube'da video oynatan dahili grafik birimi iş görür. Sistem gereksinimlerde işletim sistemi 64 Bit olması belirtirmiş.
Hala HD 2000 serisi istiyor diyorsunuz. Lütfen daha fazla yanlış bilgi yaymayın.

Hala HD 2000 serisi diyor. Kardeşim görüntü veren YouTube'da video oynatan dahili grafik birimi iş görür. Sistem gereksinimlerde işletim sistemi 64 Bit olması belirtirmiş.
Hala HD 2000 serisi istiyor diyorsunuz. Lütfen daha fazla yanlış bilgi yaymayın.

Tamamdır hafta sonu deneyeceğim beta kodum var :).

Hala HD 2000 serisi istiyor diyorsunuz.

Yanlış bilgi yaymıyorum eğer sistem gereksinimleri yetmiyorsa, GeForce Now da sisteminiz akış yayınlamaya yetecek minimum gereksinimleri karşılamıyor hatasını alırsınız.

Lütfen daha fazla yanlış bilgi yaymayın.

Ayrıca ben zaten doğruluğunu bilmediğim bir bilgiyi neden insanlara kesinlikle doğruymuş gibi anlatayım?

Geri
Yukarı