Nedir bu Windows 11 aşkı?

Windows 11'i şu sürümde ana makinenıze indirmeyin, VirtualBox veya VMware kullanın kıymetli kardeşlerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncel işletim sistemi iyidir fakat daha yeni geçildi birçok sorun ve uyumsuzluklar fixlenmeden geçiş yapılması pek mantıklı değil. Üzerinden biraz zaman geçsin tam bir otursun sorunlar varsa düzeltilsin geçilebilir.

Windows Vista Alpha sürümü;

1623827561504.png

Windows 7 Alpha sürümü;

1623827641773.png

Windows 11 Alpha sürümü;

1623827496282.png

Bir daha asla Windows 7 gibisi gelmeyecek.😭🤧
Windows 7 fanboyluğu... Çağın gerisinde kaldı artık. User-agent kullanıyorum şu anda soracak olursanız.

Şimdiden yorum yapmayın bence, RTM sürüm değil ki bu.

Yeni lisans satmak icin vscode'daki projeyi copy paste edip baslati ortaya almislar gibi duruyor.
20 saniyelik izlenimlerimden bu sonuca vardim.
Yok hocam Windows 10 anahtarı kullanabiliyorsunuz. Hesabınızı bağlamanız yeterli. Bence bunlar donanım satma peşinde. Money is money mantığı. Donanım satıcıları ile zaten partnerler. Gelsin paralar. Yakında Windows 11 zorunlu dizüstüler çıkar çok değil birkaç seneye. Her build normalde rakam değiştirir ama bu değişmiyor farkettiyseniz. 10.0.21996 diye geçiyor. Önemli olan bence burada işletim sisteminin görselliğinden çok işlevi. Farkettiyseniz bir de şöyle durum var. Ne zaman bir Windows sürümü tam anlamıyla kararlı hale gelse yeni bir sürüm çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı