Need for Speed 2015 çevrimdışı oynanır mı?

Oynanmıyor diye biliyorum galiba sadece Online tanbanlı idi. Arkadaşlar daha iyi yardımcı olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hikaye değil mi bu?
Oyunun PS Store'daki sayfasına baktığımda PS Plus gerekmiyor. Sadece çevrimiçi oynayacaksanız PS Plus gerekiyor.

Yoksa iade etmeye çalışacağım hocam eminsiniz değil mi? Bir de Tom Clancy's Rainbow Six: Siege gerekiyor mu PS Plus.

Hikaye değil mi bu?

Yoksa iade etmeye çalışacağım hocam eminsiniz değil mi? Bir de Tom Clancy's Rainbow Six: Siege gerekiyor mu PS Plus.

Hocam ben Origin'den girdiğim de direk Online'ye bağlayıp story girme yerine atıyordu. Olmayınca internet giremiyordum fakat PS4'te öyle olmayabilir. Story o yukarıdaki.Rainbow da gerekiyor r6

Sadece bir kere internete bağlanması gerekiyor diye hatırlıyorum.

Hikaye değil mi bu?

Sitesinde bu bilgiler yazıyor.

Dosya Ekleri

• B7E718DE-0458-47BC-9874-EC9D6D27215B.png
    B7E718DE-0458-47BC-9874-EC9D6D27215B.png
    295,9 KB · Görüntüleme: 67

Yeni konular

Geri
Yukarı