Need for Speed 2015 İçin Sistem Toplama

Erhan Sarı

Hectopat
Merhaba dostlarım. Need for Speed 2015 için sistem toplayacağım. Low ayarlarda 30-40 FPS değeri alabileceğim uygun fiyatlı, anakart, hardisk, güç kaynağı birlikte her şeyi içinde olacak bir şekilde (monitör hariç) bir sistem önerir misiniz?
Need for Speed Minimum Sistem Gereksinimleri:
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i3-4130 veya eş değeri
  • RAM: 6 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti 2GB, AMD Radeon HD 7850 2GB veya eşdeğeri
  • HDD: 30 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
40-50 fps yeterli diyorsan ryzen 3 2200g ile ekran kartsız bir sistem toplayabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İstersen G4560+GT1030'lu yada APU olarak R5 2400G alabilirsiniz. Bu iki seçenek 2500-3000₺ civarı. Bütçeyi 3500₺ yapabilirseniz şunu alabilirsiniz. Bütçeyi siz tam belirtin, sonra biz size göre en iyi sistemi yaparız.

İstersen G4560+GT1030'lu yada APU olarak R5 2400G alabilirsiniz. Bu iki seçenek 2500-3000₺ civarı. Bütçeyi 3500₺ yapabilirseniz şunu alabilirsiniz. Bütçeyi siz tam belirtin, sonra biz size göre en iyi sistemi yaparız.
Bütçem biraz sıkıntı 1500-1000 bu arada istediğim şey low ayarlarda istenilen sistemi toplamanız başka sistem lütfen önermeyiniz.

Need for Speed oyununu şu fragmandan sonra Deluxe Edition olarak PS4 için ön sipariş almıştım. Oyun 5 Kasım 2015'de konsollara çıktı yani PC'den yaklaşık 4 ay önce ve oyun kısacası büyük bir hayal kırıklığıydı hayatımın en büyük pişmanlıklarından biri Need for Speed oyunudur. Geçen 3 yılın ardından bu oyun için sistem toplanması fikri bana çok ilginç geldi.

Need for Speed oyununu şu fragmandan sonra Deluxe Edition olarak PS4 için ön sipariş almıştım. Oyun 5 Kasım 2015'de konsollara çıktı yani PC'den yaklaşık 4 ay önce ve oyun kısacası büyük bir hayal kırıklığıydı hayatımın en büyük pişmanlıklarından biri Need for Speed oyunudur. Geçen 3 yılın ardından bu oyun için sistem toplanması fikri bana çok ilginç geldi.
Kişiden kişiye göre değişebilen bir şey bu, bense iyi de kötü de olduğunu düşünmüyorum.

Kişiden kişiye göre değişebilen bir şey bu, bense iyi de kötü de olduğunu düşünmüyorum.
Avuç içi kadar harita, gece gündüz döngüsü yok, değişken hava koşulları yok sürekli yağmur, araba sayısı 70 tane, araç içi modellesi yok. Oyunun elle tutulur bir yanı belki modifiyesi ama diğer saydığım eksiler yüzünden o da kısa sürede bayıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı