Need For Speed (2015)

jeoge

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Need for Speed yeni oyunu için teaser yayınlayalı 3 hafta oldu fakat başka video gelmedi. Teaser'da Underground 3 izlenimi yaratıyor. İnsanda gelirse en az Underground 1-2 gibi bir etki yapacağı kesin. Çok geç kalındı diye düşünüyorum şahsen. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim gameplay izledim. fakat drift çekerken kameranın arka tamponun sağına veya soluna gelmesi bana göre bir eksidir. normal nfsmw2 deki gibi drift çekerken kamera spoiler üstünde olsaydı on numara olurdu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Kardeşim gameplay izledim. fakat drift çekerken kameranın arka tamponun sağına veya soluna gelmesi bana göre bir eksidir. normal nfsmw2 deki gibi drift çekerken kamera spoiler üstünde olsaydı on numara olurdu.

Katılıyorum O Kamera Açısı Çok kötü olmuş

Ayrıntılı modifiye, gece yarışları, drag, drift ve Rcz yada 208gti olsun bana yeter :D
Drift kamera açısı oyun ayarlarından kapatılabilir diye düşünüyorum da görmek lazım demosu çıksında.

Kamera açıları virajlarda sıkıntı yaratıyor bana. S virajını dönerken falan önünü göremiyorsun drift atarken. Kamera açılarını bir seçenek olarak sunarlarsa gerçekten çok iyi olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı