Yeni Need for Speed 2015

Maybach

Kilopat
Makaleler
2
Evet arkadaşlar, bildiğiniz gibi Need for Speed 2015 geçtiğimiz hafta Playstation 4 ve Xbox One konsollarına çıkış yaptı. PC sürümü ise 2016'da çıkacakmış. Ben oynamadım ama gözlemlediğim kadarıyla yorumlarımı yapmak istiyorum. Sizinde yorumlarınızı bekliyorum.

Artılar;
-
Öncelikle grafikler olağanüstü duruyor, özellikle yansımalar, oyuna ayrı bir hava katmış.
- Modifikasyon için parçalar çok fazla, araçlarımıza istediğimiz gibi modifikasyon yapabiliyoruz. Zaten oyun tanıtımında modifikasyona öncelik verilmişti.

Eksiler;
- Fizikler yapmacık. Aracı kaydırırken bunu farkedebilirsiniz, önceki oyunlarından bir farkı yok. Halbuki Need for Speed 2015 gerçeğe daha yakın grafiklere sahip bir oyun, yakışmamış.
- OFFLINE mod yok. Şaşırdınız değil mi? Oyunda hep ONLINE olmak zorundasınız. OFFLINE yok yani.
- Tam 51 tane araç bulunuyor. Bence yeterli değil. Bunlar;
Acura RSX-S
BMW M2
BMW M3 E46
BMW M3 E92
BMW M3 Evolution II E30
BMW M4
Chevrolet Camaro Z28
Chevrolet Corvette Z06
Dodge Challenger SRT8
Dodge SRT Viper
Ferrari 458 Italia
Ferrari F40
Ford Focus RS
Ford Mustang
Ford Mustang Boss 302
Ford Mustang Fox Body
Ford Mustang GT
Honda Civic Type-R
Honda NSX Type-R
Honda S2000
Lamborghini Aventador LP 700-4
Lamborghini Diablo SV
Lamborghini Huracán LP 610-4
Lamborghini Murciélago LP 670-4 SV
Lotus Exige S
Mazda MX-5 1996
Mazda MX-5 2015
Mazda RX7 Spirit R
McLaren 570S
Mercedes-AMG GT
Mitsubishi Lancer Evolution MR
Nissan 180sx Type X
Nissan Fairlady 240ZG
Nissan GT-R Premium
Nissan Silvia Spec-R
Nissan Skyline GT-R KPGC10
Nissan Skyline GT-R V-Spec 1993
Nissan Skyline GT-R V-Spec 1999
Porsche 911 Carrera RSR 2.8
Porsche 911 Carrera S (991)
Porsche 911 Carrera S (993)
Porsche 911 GT3 RS
Porsche Cayman GT4
Scion FR-S
Subaru BRZ Premium
Subaru Impreza WRX STI
Toyota GT86
Toyota Sprinter GT Apex
Toyota Supra SZ-R
Volkswagen Golf GTI
Volvo 242

-FPS modu yok.
- Oyunda 2-3 arkadaşınız var ve sürekli sizi arıyorlar. Belki sizin için bir eksi olmayabilir ama bir süre sonra gerçekten sıkıyormuş bu. İnsan arada serbest takılıp, nefes almak, sırf sürmek ister, yanlamak ister.

Bunların dışında gayet güzel bir oyun. Saatlerinizi verebilirsiniz.
Artık PC için Forza gibi bir oyun çıksın. Forza'nın yerini kimse alamıyor. Grafik olsun, stil olsun, araç türü olsun, araç sayısı olsun, en iyi yarış oyunu Forza'dır bence.

Benim gözümde bi NFS MW veya NFS 2 yerini tutamadı offline olmaması çök kötü bence 51 araç az daha fazla olabilirdi map daha büyük ve ayrıntılı olabilirdi. Fizikler aşırı yapmacık yani sanki altınızdaki bi spor araç değilide ucuz bi motorsiklet.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı