Need for Speed Carbon'da kariyer moduna M3 GTR'ı nasıl kullanırız?

meisterow

Centipat
Daha fazla  
Şu aralar YouTube'da bazı videoları denk geliyorum. Millet kariyerde M3 GTR ve Audi tarzı arabalar sürüyorlar. Bunu tam olarak nasıl yapıyolar bilen yardımcı olabilir mi?

Şu aralar YouTube'da bazı videoları denk geliyorum. Millet kariyerde M3 GTR ve Audi tarzı arabalar sürüyorlar. Bunu tam olarak nasıl yapıyolar bilen yardımcı olabilir mi?
Bossları yendikten sonra senden kart açmanı istiyor. O kartlarda bossların arabaları çıkıyor. Yanlış hatırlamıyorsam M3 GTR da o kartlardan elde ediliyordu. Bize genelde vinyl, jant vs çıktığı için binemedik modsuz.

Bossları yendikten sonra senden kart açmanı istiyor. O kartlarda bossların arabaları çıkıyor. Yanlış hatırlamıyorsam M3 GTR da o kartlardan elde ediliyordu. Bize genelde vinyl, jant vs çıktığı için binemedik modsuz.

Rewards cardslarda M3 GTR'ı açabiliyoruz fakat oyun bize sadece quick race modunda kullanıma izin veriyor. Bazı videolarda M3 GTR ile kariyerde freeroom takılıyorlardı, yarışlar yapıyorlardı fakat Rewards cardstan arabayı açmamıza rağmen kariyerdeki garajımıza arabamız gelmiyor.

Rewards cardslarda M3 GTR'ı açabiliyoruz fakat oyun bize sadece quick race modunda kullanıma izin veriyor. Bazı videolarda M3 GTR ile kariyerde freeroom takılıyorlardı, yarışlar yapıyorlardı fakat Rewards cardstan arabayı açmamıza rağmen kariyerdeki garajımıza arabamız gelmiyor.
Hocam işte onu benim dediğim modla yapıyoruz, araç satın alma kısmında npc araçlarını bile alabiliyorduk o modla.

Modu inceledim aynı videolarda kullandıkları mod. Yardımın için teşekkür ederim bu arada bu modu nereden indirebiliriz?
Hocam nfs mod sitelerinden indirebilirsiniz fakat ben o modu uzun yıllar önce kullanmıştım ve nfs oyunlarının modlarıyla ilgilenmediğim için hatırlamıyorum. Tarayıcıya nfsc extra options modu yazarsanız çıkar hatta daha fazla modlar da var bu tarz. Bazıları inciği boncuğuna kadar iniyordu oyunun.

Hocam NFS mod sitelerinden indirebilirsiniz fakat ben o modu uzun yıllar önce kullanmıştım ve NFS oyunlarının modlarıyla ilgilenmediğim için hatırlamıyorum. Tarayıcıya nfsc extra options modu yazarsanız çıkar hatta daha fazla modlar da var bu tarz. Bazıları inciği boncuğuna kadar iniyordu oyunun.

Tamamdır yardımın için teşekkürler.

Geri
Yukarı