Need for Speed Heat alınır mı?

FeritS0

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
𝐒𝐚𝐩𝐩𝐡𝐢𝐫𝐞 𝐍𝐢𝐭𝐫𝐨+ 𝐑𝐱 𝟓𝟕𝟎𝟎𝐱𝐭 𝐁𝐄 𝟖𝐆𝐁 - 𝐢𝟑-𝟏𝟐𝟏𝟎𝟎𝐅 𝟑.𝟑𝟎 𝐆𝐇𝐳 - 𝟐𝐱𝟏𝟔 𝐆𝐁 𝐑𝐚𝐦 𝐆-𝐒𝐊𝐈𝐋𝐋 𝟑𝟐𝟎𝟎 𝐌𝐇𝐳 - 𝟏 𝐓𝐁 𝐌.𝟐 𝐒𝐬𝐝
Şu an Steam'de indirimlerde 50 lira, sizce oynamaya değer mi? Oynanış süresi ortalama ne kadar alsam 2 saat sonra sıkılır mıyım? Bu kadar soru sormamın nedeni hesabımda Forza Horizon 4 var ve çok oynadım.

Şu an Steam'de indirimlerde 50 lira, sizce oynamaya değer mi? Oynanış süresi ortalama ne kadar alsam 2 saat sonra sıkılır mıyım? Bu kadar soru sormamın nedeni hesabımda Forza Horizon 4 var ve çok oynadım.
Sıkılsanız dahi 50TL para değil zaten hocam bu devirde alın arada egzoz patlatmaya girersiniz. Beni biraz sıktı ama yine oynayasim gelmiyor değil.

Oyunun normal fiyatı zaten 500 TL, bu devirde böyle indirim zor gelir. Sıkılsanız bile kütüphanenizde dursun bence.

Sıkılsanız dahi 50TL para değil zaten hocam bu devirde alın arada egzoz patlatmaya girersiniz. Beni biraz sıktı ama yine oynayasim gelmiyor değil.

Oyunun normal fiyatı zaten 500 TL, bu devirde böyle indirim zor gelir. Sıkılsanız bile kütüphanenizde dursun bence.

Peki Need for Speed 2015 alınır mı? Heat biraz bana uygun değil gibi oyunun geçtiği yer vs.

Ben payback ve Heat aldım, 2015 konusunda bir şey diyemem hiç oynamadım.

Steam yorumlarında sorun yaşayanları görünce de almadım. Oynayan varsa bilgilendirirse güzel olur.

Peki Need for Speed 2015 alınır mı? Heat biraz bana uygun değil gibi oyunun geçtiği yer vs.

İlk başlatmalarda sorun yaşatabiliyor, uğraşamam diyorsanız bulaşmayın kafayı yersiniz. Kurcalamak lazım düzeltmek için.

65 saat oynama sürem var. Sadece 40 saati kafa dağıtmaya girdiğim anlardan oluşuyor. O yüzden 20 saat sonrası sıkar diye düşünüyorum.

Ben payback ve Heat aldım, 2015 konusunda bir şey diyemem hiç oynamadım.

Steam yorumlarında sorun yaşayanları görünce de almadım. Oynayan varsa bilgilendirirse güzel olur.
payback de kendi karakterimiz var mı yoksa 3 ana karakteri oynamak zorundamıyız? ona göre alabilirim payback.

şuan tek isteğim 2015 ve rivals almak hocam. 2015 nedense çok hoşuma gitti oynanışı filan elime geçerse haftaya alırım gibi duruyor.

Geri
Yukarı