Need for Speed Heat Deluxe Edition Steam'de 99.99 TL

Oğuzhan Necip Şahin

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
31
Yer
Arlong Park
Daha fazla  
Meslek
Teknoloji Yazarı
Önceki tarihlerde daha iyi indirime girmiş olsa da hâlen daha değerlendirilebilecek bir indirime sahip. NFS'nin son oyunlarından biri olan Heat, hem modifiye hem de sokak yarışlarıyla beraber eskileri aratmayacak türden bir oyun deneyimi sunuyor.

Son düzenleme:
Bu fiyata alınır, alacaklar kaçırmasın. Kim ne derse desin hala arcade olarak çok güzel oyun ve araç sesleri hala rakipsiz.
Arcade kısmına katılmıyorum ama ses kısmına da katılmıyorum. Çünkü Forza Horizon 5'te direk araçlar kullanıldı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arcade kısmına katılmıyorum ama ses kısmına da katılmıyorum. Çünkü Forza Horizon 5'te direk araçlar kullanıldı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İki oyuna da sahibim, 5 seslerin doğruluk ve derinlikleri açısından 4 ile asla kıyas almaz ama Heat'in sesleri daha fazla ruh içeriyor ve genel olarak gerçeğe yine daha yakın.
Arcade kısmında da benim fikrim FH ile kıyaslanmazlar. FH doğrudan simülasyon sayılmaz ama birebir arcade de denemez, düz arcade olmak için fazla gerçekçi.

İki oyuna da sahibim, 5 seslerin doğruluk ve derinlikleri açısından 4 ile asla kıyas almaz ama Heat'in sesleri daha fazla ruh içeriyor ve genel olarak gerçeğe yine daha yakın.
Arcade kısmında da benim fikrim FH ile kıyaslanmazlar. FH doğrudan simülasyon sayılmaz ama birebir arcade de denemez, düz arcade olmak için fazla gerçekçi.
%100 arcade bana sıkıcı geliyor Asphalt 8 yarış oyunu ama aşırı fazla arcade. ''w'' tuşuna basmadan oyunu kazanırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asphalt'ın alakasını çözemedim, zaten "w" diye bir mantığı olmayan mobil bir oyun o :D
Screenshot_2.png

Yeni konular

Geri
Yukarı