Need for Speed MW 12.90 TL!

Yaw hemen oyunu linçlemişiz, güzel topluluğuz vesselam :D.
Bu oyun üründen anlamayan şirket yöneticilerinin baskısı yüzünden yeterince gelişemeden çıkmış bir oyun, eskisinin yeri ayrı olsa da bunda da kendine has güzel noktalar mevcut. Özellikle araç seslerinde hala parmakla gösterilen bir oyun.

Yaw hemen oyunu linçlemişiz, güzel topluluğuz vesselam :D.
Bu oyun üründen anlamayan şirket yöneticilerinin baskısı yüzünden yeterince gelişemeden çıkmış bir oyun, eskisinin yeri ayrı olsa da bunda da kendine has güzel noktalar mevcut. Özellikle araç seslerinde hala parmakla gösterilen bir oyun.
Zaten günümüz yarış oyunları hep aynı değil mi? Araba al, yarış, yenisini al, yarış, yenisini al yarış, yenisini al, yarış... Bu oyunu linçleyenler var ama Forza: Horizon 4 ve 5 de bayağı oynanıyor:) Eski nesil hikayeli yarış oyunları bitti artık, bu oyun bitiş yıllarında çıkmıştı, insanlar alışamamış belli ki ama şimdi alıştılar ve aynı türde oyunları oynuyorlar.

FH4 ve 5 bağlantısını pek kuramadım.
Bu oyunun linçlenmesi bence açık dünya olması değil, genel eksikleri ve ilkinin devamını getirememesi. Mesela oyunda manuel yok. U1'i bile manuel oynayan biriyim ben, sen düşün :D. Onun haricinde de oyunun tam bitmiş bir oyun gibi hissettirmediği bir gerçek, çünkü bitmiş bir oyun değil. 1 yılı daha olsa gerek grafikleri gerek sesleriyle gerçek bir şaheser olma potansiyeli vardı ama o zamanki her yıla 1 NFS politikası bu oyunun sonunu getirdi.

FH4 ve 5 bağlantısını pek kuramadım.
Bu oyunun linçlenmesi bence açık dünya olması değil, genel eksikleri ve ilkinin devamını getirememesi. Mesela oyunda manuel yok. U1'i bile manuel oynayan biriyim ben, sen düşün :D. Onun haricinde de oyunun tam bitmiş bir oyun gibi hissettirmediği bir gerçek, çünkü bitmiş bir oyun değil. 1 yılı daha olsa gerek grafikleri gerek sesleriyle gerçek bir şaheser olma potansiyeli vardı ama o zamanki her yıla 1 NFS politikası bu oyunun sonunu getirdi.
Mantık, dediğim gibi günümüz yarış oyunları hep aynı mantık üzerine kurulu: yeni araba aç ve yarış. Eski oyunlarda ise bir hikaye akışı var. Bu oyun o dönemin bitişinde çıktı, insanlar hikayeli bir oyun bekliyorlardı ama çıkmayınca linçlediler. Şimdi ise artık o dönem tamamiyle bitti ve aynı mantıktaki oyunlar gayet seviliyor. Bu oyun bugün çıksa aşırı sevilmese de linçlenmezdi.

Üstte yazdığımın aynısını yazdım ama:)

Burnout fairhaven (bu oyunun asıl ismi) 12.90 TL olmuş.

Oyunun 2. geliştirme süreci.

Ya hemen oyunu linçlemişiz, güzel topluluğuz vesselam :D.

2 kez sıfırdan yapılmış bir oyun hatta. Early Alpha dönemi var(kod adı NFS: Hawaii olması lazım) MW2 dönemi var, Burnout Fairhaven dönemi var, sonradan Burnout Fairhaven kısmının ismi 2 kez değiştiriliyor(NFS: Fairhaven ve NFS: MW olarak) ve son ismiyle de piyasaya çıkıyor. MW2 dönemi komple kesilene kadar da ilk oyunun devamını anlatacakmış hatta. Bununla ilgili ara sahnelerin videolarını da YouTube'da bulmak mümkün. Ara sahnelerden anladığım kadarıyla ilk oyuna göre daha duygusal ve karakterin hayatını çok daha iyi inceleyen bir oyun olabilirmiş. Bu da benden bir genel kültür olsun :D Şu anki oyunun da tek olayı araba sesleri, o konuda da dünya üzerindeki en iyi oyun bu bana göre. Ek paketleri de içindeyse alıp oynayın derim. Kulaklarınız bayram etsin. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı