Need for Speed Heat Deluxe Edition Steam'de 99.99 TL

99₺ verilecek bir oyun oldugunu düşünmüyorum şahsen. EA Play ile değerlendirilebilir. Tek kişilik, içeriği 4-5 saatte tüketip, sonrasında oynama isteği uyandırmayacak bir oyun Heat. Gece ve gündüz yapılacakları ayırıp iki zaman için de ayrı oynanış sunmaları başarılı bir mekanikti. Payback deki jackpot saçmalığından sonra performans yükseltmelerine getirdikleri yenilikler de keza öyle. Ama ana yarışları yapıp özellikle de Porsche RSR ı çok ucuza aldıktan sonra oyunu bitirmişsiniz hissini çok güçlü bir şekilde hissettiriyor. :D "Ee şimdi ne yapayım, bütün yarışlar bir anda kolaylaştı." kafasına giriyorsunuz. Kötü bir oyun değil, fakat 99 liranın karşılığını verir mi diye soracak olursanız cevabım hayır.

Pek başarılı olduğunu düşünmüyorum bu oyunun fakat yine de alınabilir. Siz de yaşadınız mı bilmiyorum fakat oyunda sanki bir bulanıklık efekti var gibi ve çok kötü gözüküyor. EA Play veya Gamepass ile değerlendirilmesi daha hoş olur.

Aşırı çöp bir oyun. Tamamen para israfı. Ne arcade kısmı ne grafikleri ne de fizikleri iyi. FH5'den katlarca kötü gözükmesine rağmen ondan daha yüksek oranda sistemi zorlaması mı desem yoksa berbat içerikleri mi desem say say bitmez.

Geri
Yukarı