Need for Speed Heat nasıldır?

azzcnbyrktr1

Picopat
Yer
Atlanta
Daha fazla  
Meslek
Marangoz
Merhabalar, başlıkta belirttiğim gibi sizce Need for Speed Heat oyunu olmuş mu?

Başta grafikler gerçekten etkilesede araba sürme mekaniklerini gerçekten mobil oyunlara benzettim. Böyle nasıl desem gereksiz bir ağırlık var gibi arabalarda sonradan hızlı arabalar kullandığımda bile aynısını dedirtiyor oyun. Ayrıca inanırmısınız oyunu yine yaptıkları hiçbirşeye benzemeyen Ghost stüdyosu yaptığı için modifiye ve performans geliştirme sistemi aynı NFS 2015. O oyundan almış resmen buna koymuşlar. Gündüz ve gece döngüsü var denebilir, gündüz legal gece illegal yarışlar düzenleniyor. Ama bu durumun getirdiği bir sorun ise; Online modda insanların yarısı Gece yarısı Gündüz'de oynadığı için çok fazla oyuncu dağılımı olması. Yani sokaklarda araba göremiyorsunuz, NPC'ler ile oynayın daha iyi.

Ben oyunu EA Play ile oynuyorum. Ama gerçekten 500 TL yatırmazdım, olmamış.

need-for-speed-heat-4k-oynanis-videosu-yayinlandi-2.jpg

Need-for-Speed-Heat-Review-Shot-01.jpg

Şu sahne > geriye kalan bütün Need For Speed oyunları.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu sahne > geriye kalan bütün Need for Speed oyunları.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hele hele o müzikleri. Offff.

Yarış oyunlarının sefiri Forza'dır. Koskoca NFS serisinde araba içi görüş yok.

Hocam bence olmamış eskiden ne kadar NFS sevsem de artık çok arcade geliyor sırf o yüzden şu an Forza Horizon 4 yüklüyorum piyasadaki en iyi araba oyunu olduğunu düşünüyorum zira asetta Corsa gibi oyunlar klavyede çok zor oluyor hatta gamepad de bile.

Merhabalar, başlıkta belirttiğim gibi sizce Need for Speed heat oyunu olmuş mu?

Başta grafikler gerçekten etkilese de araba sürme mekaniklerini gerçekten mobil oyunlara benzettim. Böyle nasıl desem gereksiz bir ağırlık var gibi arabalarda sonradan hızlı arabalar kullandığımda bile aynısını dedirtiyor oyun. Ayrıca inanır mısınız oyunu yine yaptıkları hiçbirşeye benzemeyen Ghost stüdyosu yaptığı için modifiye ve performans geliştirme sistemi aynı NFS 2015. o oyundan almış resmen buna koymuşlar. Gündüz ve gece döngüsü var denebilir, gündüz legal gece illegal yarışlar düzenleniyor. Ama bu durumun getirdiği bir sorun ise; Online modda insanların yarısı gece yarısı gündüz'de oynadığı için çok fazla oyuncu dağılımı olması. Yani sokaklarda araba göremiyorsunuz, NPC'ler ile oynayın daha iyi.

Ben oyunu EA Play ile oynuyorum. Ama gerçekten 500 TL yatırmazdım, olmamış.

Eki Görüntüle 853825

Eki Görüntüle 853832

Bana göre NFS Payback'in fiziği daha iyi ama heatin efektleri daha iyi.

Geri
Yukarı