Need for Speed: Most Wanted (2005) başındaki BMW M3 nereden geldi?

xZephyR

Decapat
NFS MW'nin başındaki BMW M3 GTR nereden geldi? En son kahramanımız NFS Carbon'daki flashback de mavi bir Supra ile Rockport'a kaçtığı söylenmişti. Neden Supra yerine BMW koymuşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Carbon zaten MW'nin devamı gibi değil mi? NFS Carbon ile ne alakası olduğunu anlayamadım MW'nin başında M3 GTR olmasının.

Arkadaşın da dediği gibi, özel bir sebep aramaya gerek yok. Oyunun yapımcıları o arabayı seçmişler, başka bir araba da olabilirdi.

Mavi bir supra yok ki? Carbon MW'nin devamı razordan M3 GTR'mızı aldıktan sonra polislerden kaçıp köprüden atladıktan sonra Carbon geliyor hikaye olarak.

Daha önceden de gelmişiz ya şehre hatta biz, angie, kenji, Wolf yarışıyorduk Darius'un mavi suprasıyla sonra Darius polisleri arayıp pusu kurdurtmuştu sonra sürdüğümüz supra hariç diğer araçlar polis tarafindan şok tabancası ile arabalara elektrik verilmişti sonra da hepsi yakalanmıştı ama bize bir şey yapmadılar çünkü Darius bizim polislere haber verdiğimizi göstermeye çalıştı sonra şehirden kaçtık hatta polislerde yol falan açtı sonra ismimjz lekelendi herkes bizim polislere haber verdiğimizi düşündü ama aslında Darius haber verdi bize suç attırdı bu şekilde ayrıca kaçıp rockporta geldik ama sürdüğümüz araç BMW idi.
Carbon zaten MW'nin devamı gibi değil mi? NFS Carbon ile ne alakası olduğunu anlayamadım MW'nin başında M3 GTR olmasının.

Arkadaşın da dediği gibi, özel bir sebep aramaya gerek yok. Oyunun yapımcıları o arabayı seçmişler, başka bir araba da olabilirdi.

Yabancı NFS fan yerlerinde bu konuyu çok tartışmışlar ve mantıksız sonuçlar bulmuşlar bende buraya sorayım dedim belki bilen vardır diye.

Daha önceden de gelmişiz ya şehre hatta biz, angie, kenji, Wolf yarışıyorduk Darius'un mavi suprasıyla sonra Darius polisleri arayıp pusu kurdurtmuştu sonra sürdüğümüz supra hariç diğer araçlar polis tarafindan şok tabancası ile arabalara elektrik verilmişti sonra da hepsi yakalanmıştı ama bize bir şey yapmadılar çünkü Darius bizim polislere haber verdiğimizi göstermeye çalıştı sonra şehirden kaçtık hatta polislerde yol falan açtı sonra ismimjz lekelendi herkes bizim polislere haber verdiğimizi düşündü ama aslında Darius haber verdi bize suç attırdı bu şekilde ayrıca kaçıp rockporta geldik ama sürdüğümüz araç BMW idi.

Yabancı NFS fan yerlerinde bu konuyu çok tartışmışlar ve mantıksız sonuçlar bulmuşlar bende buraya sorayım dedim belki bilen vardır diye.

Need for Speed Carbon'da böyle bir hikaye yok yalnız hocam ki Darius'un suprasını yapabiliyorsunuz veya bonus car olarak bitirdiğimizde kullanıyoruz mavi supra falan yok yani.

Need for Speed Carbon'da böyle bir hikaye yok yalnız hocam ki Darius'un suprasını yapabiliyorsunuz veya bonus car olarak bitirdiğimizde kullanıyoruz mavi supra falan yok yani.

Hocam nfsmw bittikten sonra Carbon'da BMW ile kanyonda giderken ani flashbackler görüyoruz ya böyle birkaç kişi falan var yarışıyoruz falan.

Hızlı ve öfkelideki gibi olabilir. Hızlı ve öfkelinin ilk filminden sonrada prelude diye bir kısım var 2. filmdeki Nissan'ı alma hikayesinin anlatıldığı. MW'dede öyle bir şey olmuş olabilir Suprayı satıp BMW'yi almış olabilir.
Carbon'u bitirmiş insanım ben niye göremedim peki oynayıp bitirdiğinize emin misiniz?
Oyunu açarken ana menüye gelmeden başlayan bir ara sahne var, yarış orada anlatılıyor ayrıca Her çete üyesini yendikten sonra gelen ekip üyeleri hikaye ile alakalı bir kısmı tamamlıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videonun 0:30-2:20 arasında var yarış kısmı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı