Need for Speed: Most Wanted (2005) başındaki BMW M3 nereden geldi?

Arkadaşlar bence siz her şeyde bir gizem aradiginiz için böyle kafanız karışıyor. Delinin biri kuyuya bir taş atıyor 40 kişi onu çıkarmaya çalışıyor, konu sahibi arkadaş için demiyorum genel olarak internetteki manzaralar böyle.

Bana göre, oyunun yapımcıları MW'nin ilk aracı olarak o arabayı secmis ve olay bundan ibaret. Mercedes de olabilirdi, başka bir şey de olabilirdi.

@xZephyR hocam o mavi değildi yalnız :D
Keşke ya aklımızda ki sorular gider di en azından.
Adamlar zamaninda ne oyun yapmış be şimdiki NFS'ler iyi değil, heat biraz güzel gibiydi hikaye olarak onun dışında Payback berbat.

Ben Most Wanted'tan aldığım mutluluu diğer oyunlardan alamadım. Benim için en güzel NFS oyunu Need for Speed Most Wanted 2005 tir 2012 de güzel değil PS'den oynamıştım

Yok ya çalmış olamaz bizde pink slip var yani aracı satın almışız hatta razorla yarışırken, mia "i need the pink slip" diyor sonra ona kağıdı veriyoruz o kağıt da aracın yasal sahibinin kim olduğunu gösteriyor yani kaybedersek (ki kaybettik araç sabote edildi) o kağıdın üstündeki isimi clarence callahan (razor) yapacak, yani uzun cümlenin kısası çalsaydık pink slipimiz olmazdı demek ki satın almışız.

O zaman şöyle oluyor, oyunda street version M3 GTR'da var. Player normal M3'ü GTR'a çevirmiş.
Bu arada araba Carbon'da tamamen kullanılamaz (Totelled) uyarısı veriyor fakat NFS Heat'te tekrar beliriyor.
Çıkacak yeni oyunlarda bu aracın hikayesini yapsalar bari. Basit bir BMW reklamı olarak kalmasa.

O zaman şöyle oluyor, oyunda street version M3 GTR'da var. Player normal m3'ü GTR'a çevirmiş.
Bu arada araba Carbon'da tamamen kullanılamaz (totelled) uyarısı veriyor fakat NFS Heat'te tekrar beliriyor.
Çıkacak yeni oyunlarda bu aracın hikayesini yapsalar bari. Basit bir BMW reklamı olarak kalmasa.

Normal m3'ün sesi öyle değil ama.
Aynen yeni oyunlarda hikayesini yapsalar efsane olur.
Bu arada köprüden atladiktan sonra direk carbona geçmiyor çünkü nfsmw de cross un saçı kivircik/bonus du ama Carbon'da uzamış değişmiş saçı.

Hocam sesi halleder o sorun değil.
Evet saçı farklı. Ama araba da daha yavaş MW'nin ilk yarışlarındaki hali gibi. Hikayede bir tutarsızlık var.
Bu sorunu çözmeliyiz hocam. Bu BMW nereden geldi, nasıl gitti ne oldu ne bitti araştırıp bulmalıyız.

Normal m3'ün sesi öyle değil ama.
Aynen yeni oyunlarda hikayesini yapsalar efsane olur.
Bu arada köprüden atladiktan sonra direk carbona geçmiyor çünkü nfsmw de cross un saçı kivircik/bonus du ama Carbon'da uzamış değişmiş saçı.
Çünkü normal M3'te sıralı 6 motor var, GTR versiyonunda V8 motor var.

Carbon geliştiricileri normalde Palmont'ada
mavi suprayla gelmemizi planlıyolardı hatta "NFS Carbon behind the scenes" diye aratırsanız YouTubeda benim dediğimi göreceksiniz ama sonra geliştiriciler mavi supranın yerine M3 GTR'ı koydular (herhalde mw hikayesi akıllarına geldi) ama neden baştaki mavi suprayı kaldırmadılar orası muamma...

Bayağı araştırdım ama bulamadım bir sonuç.
Underground 2'de bir dergi kapağında görüyor GTR'yi ve parasının yetmesiyle alıyor. Yani GTR'nin Underground 2'den beri olması sebebi bu. Çok uğraşarak kazandığı parayı bu muhteşem görünümlü yarış arabasına harcıyor ve Rockport'a gidiyor.

Geri
Yukarı