Need for Speed: Most Wanted 2005 için ara sahneleri silmeyen Türkçe yama önerisi

Yamaner

Hectopat
Need for Speed: Most Wanted 2005 için Türkçe yama lazım, bazı yerlerde var bir sürü ama ara sahneleri siliyor, bilen arkadaşlar varsa düzgün bir link atabilirler mi?

Oyunda yama gerektirecek bir şey neredeyse yok, hikayesinin konusu zaten hikayesinin tamamını oluşturuyor. arabamız bozuluyor, arabamıza el koyuyorlar, arabamızı geri almaya çalışıyoruz bunun içinde kara listedeki agalarla kapışıyoruz.

Oyunda yama gerektirecek bir şey neredeyse yok, hikayesinin konusu zaten hikayesinin tamamını oluşturuyor. arabamız bozuluyor, arabamıza el koyuyorlar, arabamızı geri almaya çalışıyoruz bunun içinde kara listedeki agalarla kapışıyoruz.

Yan görevler falan var yapmamızı istediği yan görevler falan var onun için de anlamam lazım okuduğumu Türkçe yama lazım.

Jrokez gibi yayıncılar oynamış yayında Türkçe yamada kurulu nasıl yapmış bilmiyorum ama yapılıyormuş demek ki ara sahneleri silmeyen yama.

Bunda sileceğini sanmıyorum. Aksine bunda ara sahnelere adamlar alt yazı da eklediler. Eski yamada sinematiklerde alt yazı yoktu diye hatırlıyorum.

Yok kanka olmadı silindi hikaye ara sahneleri falan.

1681678682416.png

Ayrıca hız göstergesi de yok yamada.

Yok kanka olmadı silindi hikaye ara sahneleri falan.

Eki Görüntüle 1742979
Ayrıca hız göstergesi de yok yamada.
Sizin oyununuzun sürümünde arasaneleri silmiş olabilirler mi acaba? Eğer repack sürümü falan deniyorsanız çünkü ben bizzat bu yamayla oynadım silinmiş sahne hiç yoktu. Bir de örnek bir video atar mısınız dakika saniye olarak.

Atardım da video kayıt uygulaması falan yok hiç dediğiniz olabilir ama benim sürüm 1.3 sürümü sürüm ile ilgili sıkıntı var sanırım.

Sizin oyununuzun sürümünde arasaneleri silmiş olabilirler mi acaba? Eğer repack sürümü falan deniyorsanız çünkü ben bizzat bu yamayla oynadım silinmiş sahne hiç yoktu. Bir de örnek bir video atar mısınız dakika saniye olarak.

Oyuna tıklıyorum direkt karşımıza Mia'nın konuşma sahnesi geliyor ya yamayı yükleyince orası gelmiyor yani konuşmalı hikayeli yerleri kesmişler.

Atardım da video kayıt uygulaması falan yok hiç dediğiniz olabilir ama benim sürüm 1.3 sürümü sürüm ile ilgili sıkıntı var sanırım.

Oyuna tıklıyorum direkt karşımıza Mia'nın konuşma sahnesi geliyor ya yamayı yükleyince orası gelmiyor yani konuşmalı hikayeli yerleri kesmişler.
Kesmişler evet. Sadece sinematik videoların olduğu klasörü upload ediyorum. 20 dakikaya kadar yüklenir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı