Çözüldü Need for Speed: Most Wanted 2012 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

yaagzrmkc

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
1642083598976.png

Bunu söylüyor, silip yeniden yükledim düzelmedi. Çözüm nedir? Oyun orjinal, Steam'den aldım ve sistemim yeterli.

Çözüm
Diyor ki; Origin ile EA uygulaması aynı anda çalışamaz. Önce EA uygulamasını (oyunu) kapatın sonra Origin'i başlatın. Kısaca görev yöneticisinden EA'nın arka planda çalışan servisini ve Origin'i kapatıp. Önce Origin üzerinden oturum açıp sonra Steam üzerinden oyunu başlat deyin. (EA servisi arka planda çalışınca çakışıyor)
Diyor ki; Origin ile EA uygulaması aynı anda çalışamaz. Önce EA uygulamasını (oyunu) kapatın sonra Origin'i başlatın. Kısaca görev yöneticisinden EA'nın arka planda çalışan servisini ve Origin'i kapatıp. Önce Origin üzerinden oturum açıp sonra Steam üzerinden oyunu başlat deyin. (EA servisi arka planda çalışınca çakışıyor)

Çözüm
Çeviriden de baktım, kendim de çevirdim, başkalarına da sordum şimdi anlıyorum. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı