Need for Speed Most Wanted 2012 yükleme ekranında kalıyor

Hardsag2

Decapat
Daha fazla  
1667068187459.png

Hocam ben oyuna giremiyorum. Full böyle kalıyor. Yardımcı olabilecek misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün benzer bir konu acildi. Bircok cözüm denendi fakat sonuc alinamadi. Isterseniz siz de deneyebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1557312

Hocam ben oyuna giremiyorum. Full böyle kalıyor. Yardımcı olabilecek misin?

Aynı sorun bende de var oyunu az önce satın aldım sürekli bu ekran da bekliyor. Arka planda indirme işlemi yapıyor sanırım dedim bekledim ama açılacağı yok bunun. Çözüm buldunuz mu?

Edit:

Hocam çözümünü buldum. Steam'de rehber bölümünde bu sorunla alakalı bir çözüm paylaşmışlar. Sayfa burası;

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2880711886

Oyunun klasörüne gelin yeni bir klasör açın adını da en_us yazın sonra bu linkte ki dosyaları alıp bu klasörün içine atın oyuna girin ben şu an sorunsuz oynuyorum aynı sorunu yaşıyordum çünkü.

EN_US.zip

drive.google.com

drive.google.com

Son düzenleme:
Aynı sorun bende de var oyunu az önce satın aldım sürekli bu ekran da bekliyor. Arka planda indirme işlemi yapıyor sanırım dedim bekledim ama açılacağı yok bunun. Çözüm buldunuz mu?

Edit:

Hocam çözümünü buldum. Steam'de rehber bölümünde bu sorunla alakalı bir çözüm paylaşmışlar. Sayfa burası;

Oyunun klasörüne gelin yeni bir klasör açın adını da en_us yazın sonra bu linkte ki dosyaları alıp bu klasörün içine atın oyuna girin ben şu an sorunsuz oynuyorum aynı sorunu yaşıyordum çünkü.

EN_US.zip

drive.google.com

drive.google.com

HOCAM yapmaya calışıyorum ama konuyla yabancı olduğum icin yapamadım bana tam olarak ne yapmam gerektiğini sırasıyla söylerseniz cok sevinirim teşekkürler

Edit:

EN_US.zip

drive.google.com

drive.google.com

Hocam bende işe yaramadı

Son düzenleme:
Hocam yapmaya calışıyorum ama konuyla yabancı olduğum icin yapamadım bana tam olarak ne yapmam gerektiğini sırasıyla söylerseniz cok sevinirim teşekkürler.

Hocam bende işe yaramadı.

Dostum linkini attığım dosyayı indirip oyunun klasörüne gelip orada en_us adında bir klasör açıp bunun içine atacaksın. Bunu mu yapamadın? Bende oyun sorunsuz açılıyor.

Dostum linkini attığım dosyayı indirip oyunun klasörüne gelip orada en_us adında bir klasör açıp bunun içine atacaksın. Bunu mu yapamadın? Bende oyun sorunsuz açılıyor.

Dostum yaptım ama problem farklı nasıl oluyorsa uygylama boyutu 180 MB

sanırsam originle ilgili bir sorun bu

Dostum yaptım ama problem farklı nasıl oluyorsa uygylama boyutu 180 MB.

Sanırsam Origin'le ilgili bir sorun bu.

Ben böyle çözdüm sen sanırım farklı bir yere bakıyorsun. Aynı açılmama sorunu bende de vardı siyah ekran da kalıyordu bu dosyayı atınca düzeldi 2 saat multiplayer de oynadım bir sorun yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı