NFS Most Wanted 0x4C7 hatası

PoseidoN_T

Centipat
Daha fazla  
Need fo Speed Most Wanted adlı oyunu Steam uygulaması üzerinden satın alıp oynamak için açmak istediğimde karşılaştığım sorundur. Bununla ilgili ne yapabilirim? Ek olarak da 2. resimde ki gibi uygulama bulunamadı hatası veriyor.

Dosya Ekleri

• resim_2022-10-28_202340607.png
    resim_2022-10-28_202340607.png
    8,6 KB · Görüntüleme: 393
  • resim_2022-10-28_202611645.png
    resim_2022-10-28_202611645.png
    138 KB · Görüntüleme: 323
Bilgisayarinizda özellikle Avast veya herhangi bir av yazilimi yüklüyse gecici olarak devre disi birakip deneyin. Bu cözüm ise yaramazsa oyunu yönetici olarak calistirmayi deneyin.

Oyun Steam oyunu olduğu için yönetici olarak çalıştıramıyorum ve hata kodunu çözdüm ama bu sefer oyun açılmıyor.(sorunu Origin ve EA Play uygulamalarını yükleyerek çözdüm.) Ekran aynı bu şekil kalıyor.

Bilgisayarinizda özellikle Avast veya herhangi bir av yazilimi yüklüyse gecici olarak devre disi birakip deneyin. Bu cözüm ise yaramazsa oyunu yönetici olarak calistirmayi deneyin.

Herhangi bir yazılımda yüklü değil.

Dosya Ekleri

• resim_2022-10-28_212814076.png
    resim_2022-10-28_212814076.png
    18,2 KB · Görüntüleme: 161
Steam oyunu olduğu için yönetici olarak çalıştıramıyorum

Oyunun kurulu oldugu konumdan exe. dosyasini bularak sag tiklayip yönetici olarak calistiracaksiniz. Dosya dogrulamasi yapin ayrica.

Arka planda MSI Afterburner gibi ücüncü parti uygulamalar calisiyorsa devre disi birakin.

Origin'i de yönetici olarak baslatin. Yine ayni sekilde oyunun kurulu oldugu konumdan exe. Dosyasina sag tiklayin ve özelliklere girin. Buradan tam ekran iyilestirmelerini kapatin ve uyumluluk modunu Windows 7 yaptiktan sonra tekrar deneyin.

Hala aynı ekranda kalıyor her dediğinizi eksiksiz 2-3 kere yaptım. Arka planda bunlar çalışıyor.

Dosya Ekleri

• resim_2022-10-28_215310696.png
    resim_2022-10-28_215310696.png
    7,4 KB · Görüntüleme: 151
Sistem özellikleriniz oyun icin yeterli mi? Ekran karti sürücüsü güncel mi? Bilgisayarda gamepad ve benzeri aygitlar takili mi?

Sistemim gayet iyi ve sağlıklı bir sistem. Ekran kartı sürücüsünü daha bugün güncelledim. Gamepad gibi aygıtlarda takılı değil kulaklık ve mouse benzeri şeyler sayılmıyor ise tabii.

Sistem özellikleriniz oyun icin yeterli mi? Ekran karti sürücüsü güncel mi? Bilgisayarda gamepad ve benzeri aygitlar takili mi?

Discord ve kullanmadiginiz diger programlari kapatip deneyin bakalim

Yine olmadı. Olmayada niyeti yok gibi. İade konusunda düşünmeye başladım artık.

Olay Görüntüleyicisi ne diyor? Windows logosuna sag tiklayip Olay Görüntüleyicisi deyin, buradan Windows Günlükleri, ardindan uygulama sekmesine tiklayin. Oyunun acilmadigi anda hata verip vermedigine bakin.

Bir baska secenek olarak ise hata raporu alabilirsiniz.

Geri
Yukarı