Need for Speed oyun önerisi

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Ekran kartım AMD Radeon R5 M230 series diye geçiyor. Bu GT 710 gibi bir şey gibi görüyorum bunu tahminimde. NFS serisinden bir yarış oyunu istiyorum bu ekran kartı için, bir de GT 730'lu bilgisayarım var ama o bozuk olduğu için bundayım onu yaptıracağım kısa süre içinde yani bana GT 730 da 720p de 30-40 FPS alacağım bir Need for Speed oyunu önerir misiniz? Need for speed™ rivals ilgimi çekti ve need for speed™ hot pursuit Remastered ilgimi çekti. İndirimdeyken bir NFS oyunu alayım dedim çünkü aktif oyun oynamıyorum ve 30dk eğlenip çıkacağım yarış oyunu arıyordum. GT 730 ile güzelce oynayacağım bir NFS oyunu istiyorum yani. Toplam 60 TL en fazla 70 TL bütçem var oyunların hikayeleri serili ise ve Türkçe yamaları varsa birkaç tane oyun önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam arayüzünden Need for Speed™ Hot Pursuit Remastered daha hoş geliyor videolardan fotoğraflardan. Birisi 2012 diğeri 2020 ve bilgisayarım bunu kaldırır. Wanted in hikayesi güzel mi veya neden onu dediniz?

Steam arayüzünden Need for Speed™ Hot Pursuit Remastered daha hoş geliyor videolardan fotoğraflardan. Birisi 2012 diğeri 2020 ve bilgisayarım bunu kaldırır. Wanted in hikayesi güzel mi veya neden onu dediniz?
Olay sadece grafik kalitesi veya yapım yılı değil. Most wanted, NFS serisinin en iyileri arasına girer hatta bana göre en iyisi. Mükemmel bir oyun. Hikayesi de ayrı bir güzel. İstersen bir tat. Çocukluk oyunumuz kendisi.

U2, Most Wanted 2005, Carbon, The Run, NFS 2016 (testlerini izle) ve son olarak Payback sevmesem de grafik olarak bir şeyler arıyorsan son çıkan çöpler arasındaki en düzgünü Payback. Testlerine bakmayı unutma.

(Most Wanted oynamadıysan kesinlikle oyna, bir şaheser.)

Tamamdır arkadaşlar Most Wanted alırım. Teşekkür ederim.

Arkadaşlar bu arada ben birazda yeni nesil dursun istiyorum yani videolara bakıyorum grafikleri kahveremgimsi falan bunlar her bölümde var mı? Oyunun hepsinde bu tema devam ediyor mu?@Chard113 @AnotherJourney

Son düzenleme:

Arkadaşlar bu arada ben birazda yeni nesil dursun istiyorum yani videolara bakıyorum grafikleri kahveremgimsi falan bunlar her bölümde var mı? Oyunun hepsinde bu tema devam ediyor mu?@Chard113 @AnotherJourney
Evet var hocam da çok sorun yaratmıyor şahsen. Sarıyor oyun.

Evet oyunun renk şeması biraz karanlık. Reshade tarzı uygulamalar ile bunu çözebilirsin istiyorsan araştır biraz. Hatta çok daha güzel grafik modları var ama o renk şemasını değiştirmek yeterli olur diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı