Need for Speed oyun önerisi

MSelmanS

Picopat
Daha fazla  
Merhaba.
Benim babam tam bir NFS severmiş çocukluğunda. Onu geçmişine götürnek üçin bir NFS alacağım. Fiyat performans olarak değil de hangisi alınır onu soruyorum.
Bir de Steam ya da Epic Games'ten alacağım. Şu an aklımda Payback ve Unbound var.
Bir de içinde split screen yani Co-op varsa çok mutlu olurum.

Bana da NFS'yi babam alıştırmıştı :) alacaksanız Payback, Unbound veya Heat alın, ha birde yanına Underground ve Most Wanted olursa hiçbir NFS hayranı bu teklife hayır diyemez :D Maalesef hiçbir NFS oyununda Split Screen yok onun dışında hepsi iyi (Most Wanted 2 hariç).

Bana da NFS'yi babam alıştırmıştı :) alacaksanız Payback, unbound veya heat alın, ha bir de yanına Underground ve Most Wanted olursa hiçbir NFS hayranı bu teklife hayır diyemez :D maalesef hiçbir NFS oyununda split screen yok onun dışında hepsi iyi (Most Wanted 2 hariç).

Most Wanted 2012 var Steam de o iyi midir unbound un yanına onu alabilirim ve Payback unbound VR heat arasından hangisini önerirsiniz.

Payback alabilirsiniz eğlenceli oyun ama Co-op var mı bilmiyorum denemedim daha önce.

Teşekkür ederim.

Payback unbound VR heat arasından hangisini önerirsiniz.

Payback daha sakin ve kurak arazide geçiyor ve aksiyonlu görevlere sahip ama hikayesi bana biraz kısa gibi geldi. Heat ise oyunun %80'i yağmurlu geçiyor Miami'de geçiyor ve oyun yasa dışı işler yaptığımız görevlerle dolu hatta bir görevde uyuşturucu taşımacılığı yapıyorduk karşılığında özel seri araba falan alıyorduk acayip efsane bir görevdi ama hangi görevdi hatırlamıyorum. Unbound ise karakterler anime gibi daha farklı bir tarz denenmiş, bariyerler parçalanabiliyor eskisi gibi arabayı kenara veremiyorsunuz yolu ortalayıp dikkatli oynamak gerekiyor.

Most Wanted 2012
O oyuna hiç bulaşmamanızı öneririm, ortada belirli bir hikaye yok, görev bile yok sadece yarış var ve hiç zevk vermiyor. Sadece oyundaki tek kaliteli şey arabaların hazır kaplamaları başka hiçbir şey yok.

Son düzenleme:
Payback daha sakin ve kurak arazide geçiyor ve aksiyonlu görevlere sahip ama hikayesi bana biraz kısa gibi geldi. Heat ise oyunun %80'i yağmurlu geçiyor Miami'de geçiyor ve oyun yasa dışı işler yaptığımız görevlerle dolu hatta bir görevde uyuşturucu taşımacılığı yapıyorduk karşılığında özel seri araba falan alıyorduk acayip efsane bir görevdi ama hangi görevdi hatırlamıyorum. Unbound ise karakterler anime gibi daha farklı bir tarz denenmiş, bariyerler parçalanabiliyor eskisi gibi arabayı kenara veremiyorsunuz yolu ortalayıp dikkatli oynamak gerekiyor.

O oyuna hiç bulaşmamanızı öneririm, ortada belirli bir hikaye yok, görev bile yok sadece yarış var ve hiç zevk vermiyor. Sadece oyundaki tek kaliteli şey arabaların hazır kaplamaları başka hiçbir şey yok.

Hocam o zaman ben 3'ünü de alayım.
Teşekkür ederim yardımlarınız için.

Hocam işler de bir sıkıntı çıktı aralarından 1'ini almam lazım hangisini önerirsiniz.
Çok zorlarsam 2 tane alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı