Need for Speed Payback 29 TL

EA ne kadar nefret toplasada, indirim konusunda en iyi firma denebilir. Çok sık ve yüksek oranda indirim yapıyorlar.
En azından Activision gibi 10 yıl önce çıkan Black Ops 3'ü hâla 60 dolara satıp üstüne yaptığı en yüksek indirim oranı %67 değil. Aynı şeyi Ubisoft ve Rockstar'da yapıyordu. Rockstar hâla aynı, Ubisoft ise batma aşamasına geçtiğinden beri indirim oranlarını arttırdı.

En azından Activision gibi 10 yıl önce çıkan Black Ops 3'ü hâla 60 dolara satıp üstüne yaptığı en yüksek indirim oranı %67 değil. Aynı şeyi Ubisoft ve Rockstar'da yapıyordu. Rockstar hâla aynı, Ubisoft ise batma aşamasına geçtiğinden beri indirim oranlarını arttırdı.
Activision zaten alan alıyor diyip umursamıyor. Rockstar da aynı şekilde alan alıyor kafasında. Ubisoft zarar etmese o da %75 geçmiyordu. O yüzden EA oyunlarında indirim beklemek mantıklı. Birde bizde hala kur güncellemesi yapmayan nadir firmalardan.

Buradaki oyunlardan Rivals, Most Wanted ve 2015 hariç hepsini 160 liraya almıştım. Hiçbiri zevkli değil orası ayrı ama iyi ucuza gelmişti. Forza varken yüzüne bakasım gelmiyor.
Bu oyunların bir çoğunun eski olduğunu unutuyorsunuz hocam. Ha evet bazı oyunları cidden kötü.

NFS serisini pek de doğru dürüst oynamadım, sizce hangi oyunları alıp başlamalıyım?
Bağlantılı bir seri değil. İstediğiniz birini alabilirsiniz.

Bu oyunların bir çoğunun eski olduğunu unutuyorsunuz hocam. Ha evet bazı oyunları cidden kötü.
Bahsettiğim oyunlar Unbound, Payback, Heat gibi oyunlar. Gayet yeni oyunlar. FH4 2018'de çıktı ama bana göre 2022'de çıkan Unbound'dan çok daha iyi bir oyun. FH5 ile karşılaştırmamız lazım normalde ama 4 bile tokatlar bana göre.

Buradaki oyunlardan Rivals, Most Wanted ve 2015 hariç hepsini 160 liraya almıştım. Hiçbiri zevkli değil orası ayrı ama iyi ucuza gelmişti. Forza varken yüzüne bakasım gelmiyor.
aynen.
hepsi nerdeyse birbirinin aynısı. etraf farklı.
forza, Dakar rally efsane

EA kardeş bu aralar baya indirim yapıyor, ne oluyor satmıyor mu acaba?

EA yine deli gibi indirim yapmaya başladı.😃 NFS serisi komple indirimde yok fiyatlara satılıyor. İnanılmaz.

Sadece bir tane alacağım galiba sizce hangisini almalıyım? NFS serisi ile hiç aram yok, şans vereceğim.

Geri
Yukarı