Need for Speed Payback ekran görüntüleri

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyunu an itibari ile bitirdim. Bitirdiğim ilk ve belki de tek yarış oyunu bu olacak galiba :D gerek hikayesi, gerek müzikleri, gerek karakterleri efsane. (Favorim tyler). Bana kalırsa oyunda olsa hikayesi, son zamanlarda çıkan hızlı ve öfkeli filmlerinden kat ve kat iyi. Hikayesini anlamak için yabancı dilinizin çok da iyi olması gerekmiyor üstelik. Yaklaşık 24 saatte bitirdim oyunu. 20 saat Origin, 4.5 saat Steam olmak kaydıyla. Sizler oynadınız mı? Nasıl buldunuz oyunu? Oyun içine ait bazı görseller (bana ait);
NFS Payback Steam -1
NFS Payback Steam -2 (TYLER)
NFS Payback Steam -3 (Crew)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bitirdiğin ilk ve tek araba yarışı olduğu için sana çok iyi gelmiş sanırım. :D Zevkler tartışılmaz ancak Payback genel anlamda vasat bir yarış oyunu. Metacritic inceleme ortalaması 100 üzerinden 61, kullanıcı puanı ise 10 üzerinden 4.2 gibi çok düşük bir puan. (Özür diliyorum, PS4 puanını yazmışım. PC'de inceleme puanı 62/100, kullanıcı puanı 3.6/10)

Oyunu an itibari ile bitirdim. Bitirdiğim ilk ve belki de tek yarış oyunu bu olacak galiba :D gerek hikayesi, gerek müzikleri, gerek karakterleri efsane. (Favorim tyler). Bana kalırsa oyunda olsa hikayesi, son zamanlarda çıkan hızlı ve öfkeli filmlerinden kat ve kat iyi. Hikayesini anlamak için yabancı dilinizin çok da iyi olması gerekmiyor üstelik. Yaklaşık 24 saatte bitirdim oyunu. 20 saat Origin, 4.5 saat Steam olmak kaydıyla. Sizler oynadınız mı? Nasıl buldunuz oyunu? Oyun içine ait bazı görseller (bana ait);
NFS Payback Steam -1
NFS Payback Steam -2 (TYLER)
NFS Payback Steam -3 (Crew)

Tüm NFS serisini defalarca bitirmiş biri olarak NFS 2015'i şiddetle oynamanı tavsiye ederim. Fikirlerin değişecektir.

Tüm NFS serisini defalarca bitirmiş biri olarak NFS 2015'i şiddetle oynamanı tavsiye ederim. Fikirlerin değişecektir.
Hocam ilk baştaki demi ?
1601499662058.png

Bitirdiğin ilk ve tek araba yarışı olduğu için sana çok iyi gelmiş sanırım. :D Zevkler tartışılmaz ancak Payback genel anlamda vasat bir yarış oyunu. Metacritic inceleme ortalaması 100 üzerinden 61, kullanıcı puanı ise 10 üzerinden 4.2 gibi çok düşük bir puan. (Özür diliyorum, PS4 puanını yazmışım. PC'de inceleme puanı 62/100, kullanıcı puanı 3.6/10)
Diğer NFS serilerini (Underground olsun Most Wanted olsun) yarıda sıkılıp silmiştim hocam. Bu çok farklı geldi bana :D Çok hoşuma gitti gerçekten.
Fotoğrafları direkt buraya yükleseydiniz daha iyi olurdu. 😁
Üşendim hocam ona ya :D

Bu arada yeni oyundan, eski oyuna doğru gitmen kötü olmuş.
Mesela ilk 2015'i oynayıp sonra Payback oynasaydın, bir önceki oyunda bosslardan kazandığın bazı araçları bir sonraki oyunda beleş verecekti 😀
hahahaha Şanssızlık hocam ya. Toyota Supra varsa eğer 2015 oyununda benin için yeter. Veya Skyline :D diğer arabaların önemi yok benim için. Payback'te hep farklı arabalarla oynadım. Bu iki araba olsa sadece onlarla oynarım :D

Hahahaha şanssızlık hocam ya. Toyota supra varsa eğer 2015 oyununda Benin için yeter. Veya Skyline :D diğer arabaların önemi yok benim için. Payback'te hep farklı arabalarla oynadım. Bu iki araba olsa sadece onlarla oynarım :D.

Her ikisi de var merak etme ama yanlış hatırlamıyorsam Payback'de supra yoktu.

Geri
Yukarı