Çözüldü Need for Speed prostreet loading kısmında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

xxxssswcmeto

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta da göründügü gibi oyunum hikaye moduna bastıktan sonra yüklenme ekranında kalıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyununuzun sürümü v1.1 değilse ilk işiniz 1.1 patch'ini yapmak olsun. Patch'i yaptıktan sonra Generic Fix yükleyin. Generic Fix oyunun geliştiricileri tarafından geliştirilmiş bir script değil, amacı oyundaki ciddi sorunları çözmek bu nedenle sizin işinize yarayabileceğini düşünüyorum.

Script'e yukarıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz, aşağıya inin ve Assets başlığı altındaki listeden sonu .zip ile biten ilk dosyayı seçip, indirin. İnen dosyaları arşivden çıkartın ve direkt oyunun kurulu olduğu yere yapıştırıp tekrar girmeyi deneyin.
Oyununuzun sürümü v1.1 değilse ilk işiniz 1.1 patch'ini yapmak olsun. Patch'i yaptıktan sonra Generic Fix yükleyin. Generic Fix oyunun geliştiricileri tarafından geliştirilmiş bir script değil, amacı oyundaki ciddi sorunları çözmek bu nedenle sizin işinize yarayabileceğini düşünüyorum.

Script'e yukarıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz, aşağıya inin ve Assets başlığı altındaki listeden sonu .zip ile biten ilk dosyayı seçip, indirin. İnen dosyaları arşivden çıkartın ve direkt oyunun kurulu olduğu yere yapıştırıp tekrar girmeyi deneyin.

Çözüm

Çok teşekkür ederim hocam

@Heunzey @StalkerKemal Aynı sorun vardı ve çözdüm. Need For Speed topluluğu underground'dan The Run'a kadar olan bütün oyunlara fix paketiyle beraber sunmuşlar. 20.39 GB folder on MEGA Dosyanın boyutu garip gelmesin. Prostreet'in üstüne tıklayın. İndirme başlayacak. Mega'da kota sorunu var. İndirme esnasında kota uyarısı ekrana gelebilir. Bu durumda modemin fişini çekip tekrar takın. İnternet geldikten sonra indirme işlemine devam edebilirsiniz.(Prostreet'in üstüne tıkladığınızda indirme kaldığı yerden devam edecek.) Rar olarak inecek setup. İster dosyaya çıkartın ister rardan setup'u açın farketmez. Setup açıldığı zaman kurulum yerini istediğiniz gibi yapın. Oyun yüklendikten sonra oyunu açıp oynayabilirsiniz. Herhangi bir patch vs. kurmanıza gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı