Need for Speed Rivals Grafiklerin Kötü Olması

Suphelia

Hectopat
Merhaba.
Geçenlerde EA Play almıştım kütüphaneye bakarken Need for Speed Rivals görmüştüm.
Bende merak edip indirmiştim daha şimdi oynama fırsatım oldu.
Fakat şöyle bir durum var oyunun grafikleri nedendir bilmem ama kenar yumuşatmalarının olmaması, ağaçların vs. Paint'den hallice olması gibi bir sorunla karşılaştım.
Bütün ayarları En yüksek de oynamama rağmen bu sorunla karşılaştım evet oyun eski fakat sorunum oyunun grafiklerinin bozuk olması.

Screenshot_2.png

Fotoğrafta daha az belli oluyor farkındayım fakat oyunu oynarken kat ve kat daha kötü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Geçenlerde EA Play almıştım kütüphaneye bakarken Need for Speed Rivals görmüştüm.
Fakat şöyle bir durum var oyunun grafikleri nedendir bilmem ama kenar yumuşatmalarının olmaması, ağaçların vs. Paint'den hallice olması gibi bir sorunla karşılaştım.
Bütün ayarları En yüksek de oynamama rağmen bu sorunla karşılaştım evet oyun eski fakat sorunum oyunun grafiklerinin bozuk olması.

Eki Görüntüle 856404

Fotoğrafta daha az belli oluyor farkındayım fakat oyunu oynarken kat ve kat daha kötü.
İnternetten grafikleri karşılaştırdınız mı diğer videolarla?

Merhaba.
Geçenlerde EA Play almıştım kütüphaneye bakarken Need for Speed rivals görmüştüm.
Fakat şöyle bir durum var oyunun grafikleri nedendir bilmem ama kenar yumuşatmalarının olmaması, ağaçların vs. paint'den hallice olması gibi bir sorunla karşılaştım.
Bütün ayarları en yüksek de oynamama rağmen bu sorunla karşılaştım evet oyun eski fakat sorunum oyunun grafiklerinin bozuk olması.

Eki Görüntüle 856404

Oyunu indirdiğin site yanlış dosyalar veyahut da yanlış indiririp yanlış kurmuş olabilir ya da arkadaşlarımın dedği gibi oyun eski, olabilir.

Oyunu Steam'den indirdim dediğim gibi EA Play den almıştım fakat sorunum oyunun kenar yumuşatmaları vs. oyunun grafiklerini sorun etmiyorum.
Bakarsanız fotoğrafta arabaların kenarlar ağaçların kenarları tırtıklı 2010 da çıkmış olan Hot Pursuit şahsen daha düzgündü.
İnternette baktığım videolarda böyle bir sorun yok.

Oyunu Steam'den indirdim dediğim gibi EA Play den almıştım fakat sorunum oyunun kenar yumuşatmaları vs. oyunun grafiklerini sorun etmiyorum.
Bakarsanız fotoğrafta arabaların kenarlar ağaçların kenarları tırtıklı 2010 da çıkmış olan Hot Pursuit şahsen daha düzgündü.
İnternette baktığım videolarda böyle bir sorun yok.
Hocam sisteminiz nedir? Grafik ayarlarınızı atabilir misiniz? (Ekran görüntüsü ile)

Geri
Yukarı