Need for Speed Underground 2 mi Most Wanted mi?

Stalin Roll

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar soru yukarıdaki gibi siz ne düşünüyorsunuz? Aslında bence 2'si de güzel oyun ama sizin de yorumlarınızı duymak isterim açıkçası ve şunu da belirteyim hangi oyunu seçtiğinizi nedeniyle anlatırsanız güzel olur ama size kalmış.

İkisi de kötü. Gran Turismo, Forza, Grid gibi seriler varken NFS oynayan da ne bileyim yani... Bir oyunda Alman, Avrupa, A.B.D otomobil sayısı Japon otomobil sayısından azsa oynanmaz o oyun. Bir oyunda Bugatti, Koenigsegg, Hennessey, McLaren gibi kült klasikler yoksa oynanmaz o oyun.

Son düzenleme:
Underground 2 atmosferi ve çıktığı yıllarda verdiği haz mükemmeldi. Most Wanted ise hikaye bakımından çok tatlıydı. İkisini de çok seviyorum ama günümüzde Underground 2 oynamak için biraz fazla sabır gerekiyor. Sadece yarış yarış yarış yarış. Farklı bir aktivite yok. Tabi o döneme göre süperdi.

Underground 2 atmosferi ve çıktığı yıllarda verdiği haz mükemmeldi. Most Wanted ise hikaye bakımından çok tatlıydı. İkisini de çok seviyorum ama günümüzde Underground 2 oynamak için biraz fazla sabır gerekiyor. Sadece yarış yarış yarış yarış. Farklı bir aktivite yok. Tabii o döneme göre süperdi.

Aslında Underground 2 de hikaye olmaması biraz daha iyi çünkü ikide bir gereksiz ara sahnelere girmiyor ve akıcı bir oynanış sunuyor bnce.

Grafik bakımından kötüler ama Underground oynanış açısından bence daha çok zevk veriyor az araba olabilir ama çıktığı zamanı da düşünmek lazım.

U2'nin Handing'ini ben sevmiyorum. Bir de trafiğe 80 KM/S ile çarpsan bile arabanın 5 takla atması hiç hoşuma gitmiyor. Rubberbanding'in de aşırıya kaçırılması da var rahat. Arabayı özelleştirmede MW'dan çok çeşitli ama onu söyleyeyim.

Bu konuya 2000 - 2010 doğumlu kardeşlerimiz üşüşmüş. :)
Grafikler kötü gibi şeyler okudum. 😊

Underground 1'in atmosferi ve bende uyandırdığı heyecan ve diğer duygular şüphesiz ki Need For Speed tarihindeki en sevdiğim NFS oyunu yapmaktadır. Zamanında sistemim yetmediği için mahallemizdeki ağabeyimizde oynardık. :)

Gelelim asıl soruya, elbette ki Underground 1 benim için ayrı olsa da bu soruya cevabım "Underground 2" olur.

Most Wanted, yeni bir deneyiş idi. Tuttu zamanında lakin sonraki gelecek projelerde tutmadı. 🥀

U2'nin Handing'ini ben sevmiyorum. Bir de trafiğe 80 KM/S ile çarpsan bile arabanın 5 takla atması hiç hoşuma gitmiyor. Rubberbanding'in de aşırıya kaçırılması da var rahat. Arabayı özelleştirmede MW'den çok çeşitli ama onu söyleyeyim.
Dyno dan bir çok ayarları yapabilirsiniz. Bunu çoğu kişi bilmez ancak her araba için kişisel teorik ayarlamaları yapabilir ve akabinde pistte test edebilirsiniz. Vites oranlarına kadar ayarlamaları yapabilirsiniz. 🙌🙏🏼

Yeni konular

Geri
Yukarı