Need for Speed Underground 2 orijinal nasıl alınır?

Arkadaşlar ben de koleksiyoner sayılırım. Orijinal ürün kutulu olarak bende mevcuttur. 2 CD'den oluşmakta. Resimlerini ekliyorum kutuda ufak çatlak var, coverda ufak kusurlar var, ilk CD çok temiz, 2. CD'de ufak tefek çizikler olmasına rağmen hiçbir şekilde sorunsuz oynanmaktadır. Cover'ı Türkçe'dir çünkü ürün zamanında Türkiye'de satışa sunulmuştu. Klavuzu, serial Key'i vs içerisinde, oyun dili ise İngilizce'dir. Almayı düşünenler iletişime geçebilir, eskilerden kalma nadir nostaljik bir parça, 40 liradan bırakırım yeni sahibine.

Hocam satmayın torunlarınıza oğullarınıza verirsiniz 40TL çok ucuz böyle bir şey için.
Duygulandım bende de aynısı vardı.

Hocam satmayın torunlarınıza oğullarınıza verirsiniz 40TL çok ucuz böyle bir şey için.
Duygulandım bende de aynısı vardı.
Sen de haklısın hocam. Benim için hiç eskimeyecek bir oyun ancak yeni nesil de pek kadir kıymet bilmiyor anlamıyor malesef. Nfs hala ruhsuz oyunlar çıkarmaya devam ediyor. Ne varsa eskilerde var :)

Ah, ahhh. Az önce buldum ve o tozlu raflardan çıkardım, ufak bir tebessüm ile çocukluk yıllarım geldi gözüme. Zaman ne hızlı geçmiş ya :(. Keşke o zamanlara dönebilsek. Çocuklarıma kalması dileğiyle...
WhatsApp Image 2020-09-04 at 14.41.53 (3).jpeg

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-09-04 at 14.41.53 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2020-09-04 at 14.41.53 (1).jpeg
    222,9 KB · Görüntüleme: 108
  • WhatsApp Image 2020-09-04 at 14.41.53 (2).jpeg
    WhatsApp Image 2020-09-04 at 14.41.53 (2).jpeg
    213 KB · Görüntüleme: 114
  • WhatsApp Image 2020-09-04 at 14.41.53.jpeg
    WhatsApp Image 2020-09-04 at 14.41.53.jpeg
    108,1 KB · Görüntüleme: 107
Arkadaşlar ben de koleksiyoner sayılırım. Orijinal ürün kutulu olarak bende mevcuttur. 2 CD'den oluşmakta. Resimlerini ekliyorum kutuda ufak çatlak var, coverda ufak kusurlar var, ilk CD çok temiz, 2. CD'de ufak tefek çizikler olmasına rağmen hiçbir şekilde sorunsuz oynanmaktadır. Cover'ı Türkçe'dir çünkü ürün zamanında Türkiye'de satışa sunulmuştu. Klavuzu, serial Key'i vs içerisinde, oyun dili ise İngilizce'dir. Almayı düşünenler iletişime geçebilir, eskilerden kalma nadir nostaljik bir parça, 40 liradan bırakırım yeni sahibine.

bu aralgames best collection.... yaa keşke tekrar çıkarsalar böyle

hala duruyor mu?

Hala satılık mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı