Need for Speed Underground 2 oyun %74 bitti diyor?

alyhisa

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar selamun aleyküm iyi forumlar dilerim. Bu efsanevi yarış oyununu hala oynayan kaldı mı bilinmez fakat. Benim gibi eski zamanlarda evinde internet olmayan çılgın bir nesilin yetiştiği dönemde :D oynadığım tek oyundu neredeyse fakat ben bu oyunu asla %100 bitiremedim. Tüm yarışları yaptım gizli yarış falan ama en sonda %74 bitti diyor tüm mapleri açtın gezdin falan diyor neden böyle?

Bilen forumcu arkadaşlar var ise yardımcı olabilirler. :) bu arada küçük bir bilgi ben oyunu sadece 2 arabayla bitirdim. Birisi en başta aldığımız araba, bitirdiğim arabalar. Peugeot ve Skyline.

Arkadaşlar selamun aleyküm iyi forumlar dilerim. Bu efsanevi yarış oyununu hala oynayan kaldı mı bilinmez fakat. Benim gibi eski zamanlarda evinde internet olmayan çılgın bir nesilin yetiştiği dönemde :D oynadığım tek oyundu neredeyse fakat ben bu oyunu asla %100 bitiremedim. Tüm yarışları yaptım gizli yarış falan ama en sonda %74 bitti diyor tüm mapleri açtın gezdin falan diyor neden böyle?

Bilen forumcu arkadaşlar var ise yardımcı olabilirler. :) bu arada küçük bir bilgi ben oyunu sadece 2 arabayla bitirdim. Birisi en başta aldığımız araba, bitirdiğim arabalar. Peugeot ve Skyline.
Haritada yarış çıkmıyorsa, aracınıza modifiye yapmalısınız. (Modifiye yaparken, sağda yıldız simgesi var o popülerliğinizi ifade eder onu yükseltmeniz gerekiyor.)

Evinde internet olmayan o nesildenim. Bu oyun bir efsanedir. Benim aracım Tiburon idi. 👌🏻😊
Oyunu tam olarak bitirebilmen için magazinleri ve bazı sokak yarışlarını yapman gerekiyor yanılmıyorsam. Dışarıda serbest dolaşan araçlarla rekabet ettiğinde bonus donanım kazanıyorsun. (pek çoğu sadece oyunun son seviyesinde açılan güzel bonuslar)
hala bu oyunu oynayan birilerini görmek güzel. 🤟🏻😄

Kankam tüm yarışları yaptıysan modifiye yap arabaya popülerliğini (sağ taraftaki yıldız simgesi) arttırman gerek o zaman oyunu %100 bitirmişsin olarak gözükecektir.

Evinde internet olmayan o nesildenim. Bu oyun bir efsanedir? Benim aracım tiburon idi. 👌🏻😊
Oyunu tam olarak bitirebilmen için magazinleri ve bazı sokak yarışlarını yapman gerekiyor yanılmıyorsam. Dışarıda serbest dolaşan araçlarla rekabet ettiğinde bonus donanım kazanıyorsun. (Pek çoğu sadece oyunun son seviyesinde açılan güzel bonuslar)
Hala bu oyunu oynayan birilerini görmek güzel. 🤟🏻😄

Hayır siz yanlış anlamışsınız dediğim sıkıntı şu map geçememe yeri değil tüm mapleri bitirdim oyunda 5 tane map var zaten en son 10.000 para veren yarışıda yaptım 1V1 attığımız. Sonra bakıyorum yapacak hiçbir şey kalmadı arabam 10 yıldız ama oyun %74 bitti diyor.

Çok eskiden pek de uygun olmayan yöntemler ile edindiğim o oyunda sırası ile ilerlemek gerekiyordu. Yoksa oyun bitiyor ama bir takım yarışları açamıyordunuz. Sizi anladım fakat 16 yaşındaki BayEgo 15 yıl daha yaşlandı ve bu kadarını hatırlayabildi. Yardımcı olabilecek arkadaşlar umarım vardır.

Hayır siz yanlış anlamışsınız dediğim sıkıntı şu map geçememe yeri değil tüm mapleri bitirdim oyunda 5 tane map var zaten en son 10.000 para veren yarışıda yaptım 1V1 attığımız. Sonra bakıyorum yapacak hiçbir şey kalmadı arabam 10 yıldız ama oyun %74 bitti diyor.
Kariyer menüsünde world map bölümündeki bölge 1-2-3-4-5 tüm yarışları da yaptın mı üstad? Her yarışın yanında durumuna göre completed veya not completed yazar. Onların arasında hummer yarışları vs olur, dış dünyada haritada çıkmazlar.

abi ben durmadan arabayı değiştire değiştire bitirdim en son 3000gt ve skyline la bitirdim ama durmadan değiştirdim yüzde 100 diyo

Hocam konuyla alakasız ama nereden indirdiniz? Bende indirmek istiyorum ama bir türlü temiz NFS U2 bulamıyorum.

Geri
Yukarı