Needspeed Pro 75 nasıl?

Neden geçiş yaptınız hocam memnunsanız?

Netspeed SpeedMax tarifesini kullanıyorum. Valorant'ta ortalama 25 ping alıyorum, memnunum.

NetSpeed speedmax tarifesini kullanıyorum. Valorant'ta ortalama 25 ping alıyorum.

İstanbul'da 25 ping Türkiye sunucusuna fazla bir ping değeri. Bursa'da bile fazla ping değeri Bursa'da Türk Telekom ile 13 ms alıyorum. Yurtdışında ise ping Allah katına çıkıyor.

Neden geçiş yaptınız hocam memnunsanız?
NetSpeed, Türk Telekom altyapısını kiralıyor ve hizmet dağıtımı yapıyor. Türk Telekom'daki sözleşmem sona erince daha düşük fiyata ve sözleşmesiz bir şekilde aynı hizmeti alacağımı düşündüğümden NetSpeed'e geçiş yaptım. Olaylar da bundan sonra başladı zaten. Kendilerinin vasat kalitede hizmet vereceğini öngörmediğimden dolayı böyle oldu.

Taahhüt yok? Başka bir İSS'ye neden geçmiyorsunuz?

Taahhüt yok? Başka bir İSS'ye neden geçmiyorsunuz?
Bölgemde bir tek Türk Telekom altyapısı var. Onda da dediğim üzere yeni fiber çalışmaları dolayısıyla boş port bulunmamakta. İlk aboneliğimi transfer ettirdiğimde 1 ay içerisinde bu problemi çözemeyince hemen Türk Telekom'a anında geri dönmeyi düşündüm. Ancak Türk Telekom'dan farklı bir sağlayıcıya abonelik transferi gerçekleştirdiğinizde en az 90 gün süre geçmesi gerekiyor geriye transfer olabilmek için.

Bu dönemde de ekstra olarak yeni abonelik başvurusu bile yaptım Türk Telekom'a ancak boş port yok.

1 Aydır kullanıyorum. Bir kere bile sıkıntı yaşamadım ne ping ne hız. Tesisatınızla ilgili sorun olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…