Needspeed Pro 75 nasıl?

1 aydır kullanıyorum. Bir kere bile sıkıntı yaşamadım, ne ping ne hız. Tesisatınızla ilgili sorun olabilir.
Tesisatımla ilgili bir sıkıntı yok. Bu yıl içerisinde eskiyen ve oksitlenme yapan bina dışındaki kabloları kendim ellerimle yeniledim. Yenileme öncesinde çeşitli sorunlar yaşıyordum ve yeniledikten sonra bu sorunlar düzeldi. O dönem Türk Telekom kullanıyordum. Hiçbir sıkıntı yoktu. Taahhüt sona erdiğinde NetSpeed'e geçtim daha geçtiğim dakika itibarıyla yüksek ping ve paket kaybı problemi vardı.

Üstelik geçiş işleminde hiçbir fiziksel değişiklik yok. NetSpeed, SMS olarak bana modem arayüzüne gireceğim kullanıcı adı ve şifreyi verdi. Şifreyi yazdım ve internete bağlandım, ne modem ne kablolama hiçbir şey değişmedi. Kendilerine mail yolladığımda da bütün verilerin normal olduğunu savundular. Hızda zaten problem yok, ping ve paket kaybı problemi var. Şu son zamanlarda da birkaç dakikalığına kesilme olayı çıktı başıma. Bu konuya attığım ilk mesajda daha detaylı bir açıklama yaptım, kendin de göz atabilirsin dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı