Nefret ettiğiniz insan tipleri

asdddxaw

Hectopat
Yer
İstanbul
Gelip benden bir şey istedikten ve ben onu reddettikten sonra bana trip atması"senden de bir şey istenmiyor "senin bana işin düşer o zaman görüşürüz" tarzı şeyler demesi sanki yapmak zorundayım.

Elbet vardır sizi de sinir eden bu tipler bekliyorum.

1- İnsanların içinde farklı davrananlar: Normalde farklı davranan ama ortam içinde el şakaları, küçük düşürmeler gibi şeyler yapanlar.
2-Sürekli küfür edenler: Elbette çoğu kişi küfür eder ama bunu yerinde yapmak gerekir. Her 2 kelimesinden 1 i küfür olan insanlar tam kanserler.
3-Yalan söyleyenler: Her türlü yemini ettiriyorsun ama hala yalan söylüyorlar.
4-Sadece kendini düşünenler: Her türlü derdini anlattır ama asla seni dinlemez.

Yapma demekten anlamayanlar, toplumsal sorumluluklara aldırış dahi etmeyenler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumda:
1- Bilmediği konu hakkında gidip konulara yorum yazıp insanları yanlış yönlendirenler.
2- Saçma sapan ürün önerenler. (Örneğin geçen 7.500 TL sistem toplama konusunda arkadaşın teki A320 anakart, dandik Gamepower kasa ve 2000 liraya RX590 Armor önermişti.)
3- Sürekli yazım yanlışı yapanlar. Küçük hatalar tabi ki olabilir onlara bir şey demiyorum fakat adamın 10 kelimesinden 9'u yazım yanlışı.

Gerçek hayatta:
1- Her kızın kendisinin peşinden koştuğunu sanıp havalı olmaya çalışan erkek tipleri.
2- Instagram'da şu adı nedir bilmem anonim soru sorma şeyini açanlar.
3- Toplum içinde sürekli küfür edenler.
4- Futbol maçlarında her topun kendisine atılmasını isteyip, gördüğü her yerden kaleye şut atmayı düşünen ve pas atmayan bencil insan tipleri.
...
Daha yazardım da erindim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…