Nefret ettiğiniz insan tipleri

Olduğu gibi görünmeyi yanlış anlayanlar, ortam şebekliğini belediye otobüsüne bile taşıyanlar, hiperaktif iki dakika yerinde duramayanlar, kendini haklı göstermek için avazı geldiği kadar bağıranlar, kız arkadaşının yanında 180° karakteri değişenler vs. düşünsem çok var saymakla bitmez.

Gelip benden bir şey istedikten ve ben onu reddettikten sonra bana trip atması"senden de bir şey istenmiyor "senin bana işin düşer o zaman görüşürüz" tarzı şeyler demesi sanki yapmak zorundayım.

Elbet vardır sizi de sinir eden bu tipler bekliyorum. 🙃
Selam sabah vermeden, hal hatır sormadan sürekli bir şeyler dilenen tip.

Forumda:
  • Laptop tavsiye konusuna ''O paraya masaüstü topla'' yorumunu yazan insanlar.
  • Yanlışını kabullenemeyenler.
Gerçekte:
  • Yürüyen merdivende solda bekleyenler.
  • Tüm yol kendine aitmiş gibi yavaş ve tüm yolu kaplayarak yürüyenler.
  • Egoistler.
  • Bayramda dudağını ıslatarak öpen yaşlılar.
  • Otobüste, metroda kısaca toplu taşımalarda sürekli yer isteyen yaşlı teyze, amcalar. Bu insanlar için sizin ne kadar yorgun, hasta olduğunuzun önemi yoktur. Yaşınız onlardan küçükse onlara göre yer vermek zorundasınızdır. Vermezseniz de yol boyu size bakarak söylenip dururlar.
  • Ülkesini sürekli küçük görenler.
Normalde açıklama yapmazdım ama 5. maddedeki insanlara beslemiş olduğum nefret yüksek olduğu için detaylandırmak istedim.

Demirkapı' da yaşadığım için bana hoşlandığım insan tipini sorman gerek bence :)

Geri
Yukarı