Neo APU PRO vs Leo 3A sistem

ophelia_x

Femtopat
Merhabalar,
Kasım ayında da bir konu oluşturmuştum sistem için ancak sonrasında paranın başka bir yere gitmesi gerekti ve o sistemi alamadım.
Valorant oynamak ve Adobe uygulamalarını (Illustrator ve Photoshop) kullanmak için bir sistem istiyorum ve iki sistem arasında kaldım, bilgisayardan pek anlamadığım için de yine buraya koştum.
Biri APU birisi de ekran kartlı. APU alırsam sonradan ekran kartı ekleyebilir miyim? Adobe için bir süre daha MacBook üzerinden devam edebilirim. Ama fiyatlara bakıp hangisinin daha mantıklı olduğunu söylerseniz sevinirim.

APU: Neo APU PRO - Game Garaj
Ekran kartlı: Leo 3A - Game Garaj

1. fotoğraf Neo değişiklikleri (8.795TL oluyor), 2. fotoğraf da Leo değişiklikleri (11.480TL oluyor) için. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ekran Resmi 2022-01-20 11.18.31.png

Ekran Resmi 2022-01-20 11.14.34.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Öncelikle cevap verdiğiniz için çok çok teşekkürler. Bu sistem iyi bir performans verir mi? Ve ne zamana kadar beni idare eder? Etrafımda çok iyi olmadığını söyleyenler oldu ve aklım çok karıştı.

Etrafındakiler neresine kötü dediler çok merak ettim açıkçası. Anakart dışında tüm parçalar sağlam. Götürme olayı kullanıma bağlı.

FPS konusunda sıkıntı olabilirmiş. Ben de pek anlamadığım için size de danışayım dedim.

Diğeri oyunlarda daha fazla performans verir sonuçta ekran kartı var. Ama ilki daha geliştirilebilir. Bu paraları GTX 1650 barındıran bir sisteme vermek çok mantıklı değil. APU ile idare edip ileride çok daha iyi bir kart alınabilir.

Diğeri oyunlarda daha fazla performans verir sonuçta ekran kartı var. Ama ilki daha geliştirilebilir. Bu paraları GTX 1650 barındıran bir sisteme vermek çok mantıklı değil. APU ile idare edip ileride çok daha iyi bir kart alınabilir.
Çok soru sordum kusura bakmayın ama, yurtdışından ekran kartı getirtme imkanım var ileride. Bu sistem için önerebileceğiniz ekran kartı nedir? Onu da göz önünde bulundurmak istiyorum.

Çok soru sordum kusura bakmayın ama, yurt dışından ekran kartı getirtme imkanım var ileride. Bu sistem için önerebileceğiniz ekran kartı nedir? Onu da göz önünde bulundurmak istiyorum.

İleride zaten fiyatlar düşeceği için büyük ihtimalle yurt dışından ekran kartı getirtmek zorunda kalmayacaksınız😀 Şu an küresel çip krizi olduğu için sadece Türkiye değil, tüm dünya ekran kartı sıkıntısı çekiyor. RTX 3060 Ti öneririm ben.

İleride zaten fiyatlar düşeceği için büyük ihtimalle yurt dışından ekran kartı getirtmek zorunda kalmayacaksınız😀 Şu an küresel çip krizi olduğu için sadece Türkiye değil, tüm dünya ekran kartı sıkıntısı çekiyor. RTX 3060 Ti öneririm ben.
İnşallah 🥲 sorularıma cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim, iyi akşamlar diliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı