Neo Forza 3000 MHz CL15 ve Neo Forza 3200 MHz CL16 RAM beraber çalışır mı?

larsulrichh

Hectopat
Merhaba, sorum üstte belirttiğim gibi arkadaşlar. Bildiğim kadarıyla voltaj değerleri de aynı. Dual channel olarak sorun çıkarırlar mı?

1.35V'ta çalışıyormuş ikiside baktığım üzere.

Son düzenleme:
İkisi de CL16 ve 3000MHz'de çalışır. Sorun çıkarıp çıkarmaması tamamen şansa bağlı. Çiplerin uyumlu çalışıp çalışmaması bir insana böbrek nakli yapılması gibi bir şey.

İkisi de CL16 ve 3000MHz'de çalışır. Sorun çıkarıp çıkarmaması tamamen şansa bağlı. Çiplerin uyumlu çalışıp çalışmaması bir insana böbrek nakli yapılması gibi bir şey.
Teşekkürler cevabınız için, normalde aynı RAM'den sipariş etmiştim fakat satın aldığım firma bilgilendirme yaparak ellerinde şu an bulunmadığını onun yerine üstte belirttiğim 3200 MHz olanı gönderebileceğini söylediler. Sizce almalı mıyım yoksa siparişimi iptal mi ettirmeliyim?

Teşekkürler cevabınız için, normalde aynı RAM'den sipariş etmiştim fakat satın aldığım firma bilgilendirme yaparak ellerinde şu an bulunmadığını onun yerine üstte belirttiğim 3200 MHz olanı gönderebileceğini söylediler. Sizce almalı mıyım yoksa siparişimi iptal mi ettirmeliyim?
Ben olsam almazdım. Benzer bir şeyi Vatan bana yaptı çok gıcık bir durum. Bence böyle bir şeyin tüketici hakem heyeti tarafından cezai yaptırımı olması gerekiyor. Senin yerine ben öfkelendim şimdi 3 gündür bu olaydan dolayı moralim bozuk düz duvarlara bakıp duş altında saatlerce ağlıyorum kafayı yedim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı