Nepton 240M Fan Yönü Nasıl Olmalı?

Kapkara Kedi

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar Technopat.

Öncelikle sıvı soğutma olarak COOLER MASTER NEPTON 240MM SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ ürününü kullanıyorum. Ben kasaya fanları yerleştirirken bir sorunla karşılaştım ve Cooler Master'in ek olarak gönderdiği kitapçıkta nasıl çözüleceğini bulamadım. Sorunum fanları ne şekil yerleştirmem gerektiği. YouTube'da gördüğüm her videoda ise farklı farklı şekilde yerleştirilmiş doğru tarafını bulamadım. Ürünü kasanın içine yerleştireceğim, ama fanlarını dışarıya, ürünüyse kasanın içine koydum. Ve fanları hangi yöne yerleştireceğim konusunda kararsızım.

Kutuyla beraber gelen fanların ise iki yönü var. Cooler Master logosunun bulunduğu taraf ve mavi renkli kısmı var. Bunları ne şekilde koymamı tavsiye edersiniz? Fanları çalıştırıp denemeye çalışacak bir aparatım da bulunmuyor :) Teşekkürler.

Cooler Master logosunun bulduğu taraftan havayı içeri çekerek, arka tarafa doğru itecek şekilde tasarlanmıştır o fanlar. Bilgisayar kasanızın iç kısımına radyatör bloğunu koyup, dış kısımdan fanları koyacaksanız, kasanın dış tarafına Cooler Master logosu gelecek şekilde fanları bağlamalısınız.

Cooler Master logosunun bulduğu taraftan havayı içeri çekerek, arka tarafa doğru itecek şekilde tasarlanmıştır o fanlar. Bilgisayar kasanızın iç kısımına radyatör bloğunu koyup, dış kısımdan fanları koyacaksanız, kasanın dış tarafına Cooler Master logosu gelecek şekilde fanları bağlamalısınız.

Aklında soru işaretini biraz daha gidermesi için
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

verdiğim Youtube videosunun işaretlediğim dakikasına bakarsan daha net anlayacaksın.

Aklında soru işaretini biraz daha gidermesi için
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

verdiğim Youtube videosunun işaretlediğim dakikasına bakarsan daha net anlayacaksın.

Logolu kısmı benim göreceğim şekilde takacağım o zaman, teşekkürler hocam :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı