Nerede çalışmak isterdiniz?

Hangisinde çalışmak isterdin?

• Oyun firmasında

• Lağımın içinde fare avcılığı

• Dedicated sunucu firması

• Hosting veya Domain firması

• İnşaatta amele

• Polis veya paralı asker

• Bim

• Devlet kurumlarını denetleyen müfettiş

• Forum sitesinin ofisinde

• Hastanede basur tedavi bölümünde

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Insaatta amele yakıştırması hoş olmamış, espri olsa dahi. Alın teri döktüğün, hırsızlık yapmayıp hakkınla yaptığın iş amelelik değildir. Bu tarz söylemler hoş değil.

Hiçbiri beni sarmıyor. Dört duvar arasına sıkışıp toto büyütme meslekleri bana gore değil. Şu anki yaptığım isten memnunum.

Bu arada bizim dede mesleğidir inşaat. Amelelikten ustaya, müteahhide kadar. Amele olarak bizzat tüm gün çalıştığımı bilirim bir elle 4 tuğla taşıyorduk. 8 tuğla birden yukarı kata çıkarıyorsun 🙂

İlk okula giderken öğretmen sordu büyüyünce ne olacaksınız diye. Bende çöpçü olurum öğretmenim dedim. Öyle deyince öğretmen şaşırdı haliyle. Neden oğlum dedi ne farkı var. Bende dedim ki o zamanın parasıyla 3 milyar maaş alıyor öğretmenim. Öyle deyince öğretmenim duraksadı acaba öğretmenliği bırakıp bende mi çöpçü olsam diye.😂

Benim cok sukur isim filan iyi de amma PC teknik serviz acmagi cok isterim
1572275985944.png

O yazı ne hacı. Konuya dönersek Aselsan olurdu herhalde ya da oyun geliştirme bölümünde görevli olmak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı