Nerede o eski Ramazanlar?

2 yıl önce Ramazan kolisi 40 TL iken şuan 100'den başlıyor. Elbette yok o eski ramazanlar. Allah(c.c) ramazan ayında fakir fukarayı anlamamız için bize farz kılmış, birde yardım etmek için insanlara paylaşmak için. Bu ekonomi de milletin ağzına adam akıllı et bile girmezken, cepler boşken gerçekten nasıl yardım yapacaklar acaba. Gerçekten de yok eski ramazanlar.

10 yaşından sonrası keyif vermiyor hocam.

Save alsaymışım keşke.
10 yaş ile alakası yok. Bize 24-25'ten sonra geldi mesela. :D Dönem ile alakalı.

@Yamete Kudasai Bende 99'dan itibaren bilgisayar vardı. (Babamda ise daha eski, evden eksik olmadı) Yaşım da küçüktü. Ona rağmen hiç buna suç atmadım. Alakası yok yani. :)

10 yaş ile alakası yok. Bize 24-25'ten sonra geldi mesela. :D Dönem ile alakalı.
Evet hocam belli yaş seviyeleri var level gibi. Bu leveller 9,18,22,27 ve 35 olarak devam eder. 22 üniversitenin bitişi ve 27 evliliktir. 35 yaş da kendini ihtiyar hissetme yaşıdır. Hepsinin ortak bir noktası vardır. Ramazan'da açlığa dayanamazlar 🤣

Evet hocam belli yaş seviyeleri var level gibi. Bu leveller 9,18, 22, 27 ve 35 olarak devam eder. 22 üniversitenin bitişi ve 27 evliliktir. 35 yaş da kendini ihtiyar hissetme yaşıdır. Hepsinin ortak bir noktası vardır. Ramazan'da açlığa dayanamazlar 🤣
Üniversiteyi 22 yaşında bitiren zaten hayatından bir şeyleri kaçırmıştır. :D Ben evlenmedim, o kavşağı da kaçırdım galiba. :) 35 ise günümüzde hiçbir şey değil. Hayattan umudunu kesenler için bir bahane olabilir. :D

Merhabalar, hayırlı Ramazanlar.

Hatırlar mısınız arkadaşlar, eskiden bir başka oluyordu Ramazanlar. Topluca iftar yapardık. Güzel günlerdi.

O eski Ramazanlar nerde?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yarın haberlerde oruç tutmadığı için dayak yiyen insanların haberlerini görmezsem bende bu konudan bir tane açacağım.

Üniversiteyi 22 yaşında bitiren zaten hayatından bir şeyleri kaçırmıştır. :D Ben evlenmedim, o kavşağı da kaçırdım galiba. :) 35 ise günümüzde hiçbir şey değil. Hayattan umudunu kesenler için bir bahane olabilir. :D
Hocam öyle demeyin ben mühendisliği seneye uzatmadan bitireceğim. Hayatımı ondan sonra yaşayacağım daha bir şey kaçırmadığımı düşünüyorum😁

Geri
Yukarı