Nerede o eski şarkılar?

ekotunc

Decapat
Daha fazla  
Evet konu çok öznel bir konu ancak şu an sevdiğim grupların bile çıkardıkları şarkıları sevemiyorum. Yeni şarkıları dinledikçe hemen bir eski şarkılarını açma gereği duyuyorum.
Sizde de bu durum böyle mi?

Herkes kendini şarkıcı sanıyor. Tek bildikleri autotune.(istisnaları katmıyorum) o yüzden eski şarkılar yok. Nerede Cem Karaca gibi Barış Manço gibi şarkı yapacak adam.

Evet konu çok öznel bir konu ancak şu an sevdiğim grupların bile çıkardıkları şarkıları sevemiyorum. Yeni şarkıları dinledikçe hemen bir eski şarkılarını açma gereği duyuyorum.
Sizde de bu durum böyle mi?

Bence yeni nesil şarkılar abaza ve iç karartıcı eski şarkıları her zaman sevmişimdir nostalji ada mıyım dostum.

80'lerin Avrupa pop şarkıları geri gelebilse keşke.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dünyada artık parası olan veya azıcık ünlü olan "şarkı yaptığını" düşünüyor maalesef.

Çoğu müzik grubunda modernleşme adı altında bir geriye gitme söz konusu fakat hala düzgün müzik yapıp kalitesinden bir şey kaybetmeyen gruplar da var. Düzgün müzik yapanlar underground kalmaya başladı. Ben biraz da olsa uyum sağlamaya çalışıyorum. Araştırırsanız fena olmayan işler de bulursunuz.

Geri
Yukarı