Nereden C4 alabilirim?

19237539300

Kilopat
Makaleler
4
Arkadaşlar bu sene 9. sınıfa geçtim. Online dersler çok zor geldi, yüz yüze eğitimde de böyle olursa çok zor olur. Ben de sorunu kökten çözmek adına 09.09.2020 tarihinde okulun her yerine C4 döşeyip havaya uçuracağım. C4'leri hangi noktalara koyarsam daha iyi havaya uçar? Nereden C4 alabilirim? Bizim bakkala sordum da onda yokmuş, yarın bir de BİM'e soracağım bakalım. İnşallah vardır.

C4'e gerek yok hocam, okulun köşelerine, bir alta bir üste olmak üzere 8 tane dediğim şeylerden alınız.
Altlara: 2 Everest, 2 tane de Gamepower PSU yeterli olacaktır.
Üstlere: 1 Izoly, 1 Turbox, 1 Hadron, 1 platoon PSU yeterli olacaktır.
İsteğe bağlı olarak içeriye, Frisby ve Gametech PSU döşenebilir.

Arkadaşlar bu sene 9. sınıfa geçtim. Online dersler çok zor geldi, yüz yüze eğitimde de böyle olursa çok zor olur. Ben de sorunu kökten çözmek adına 09.09.2020 tarihinde okulun her yerine C4 döşeyip havaya uçuracağım. C4'leri hangi noktalara koyarsam daha iyi havaya uçar? Nereden C4 alabilirim? Bizim bakkala sordum da onda yokmuş, yarın bir de BİM'e soracağım bakalım. İnşallah vardır.

Technopat Sosyal'de göz altına alınan ilk kişi olmaya hak kazandınız!

C4'e Gerek yok hocam, okulun köşelerine, bir alta bir üste olmak üzere 8 tane dediğim şeylerden alınız.
Altlara: 2 Everest, 2 tane de Gamepower PSU yeterli olacaktır.
Üstlere: 1 Izoly, 1 Turbox, 1 Hadron, 1 platoon PSU yeterli olacaktır.
İsteğe bağlı olarak içeriye, Frisby ve Gametech PSU döşenebilir.
Tri Nitro Toluen bileşiği bir PSU alıp direkt kullanabilirsin.
Hocam PSU'ları tek başına nasıl patlatacağım? Diğer bileşenleri karşılayıp sponsorum olmak isterseniz e-mail adresim:
[email protected]

Yeni konular

Geri
Yukarı