Nereden Photoshop öğrenilir?

dwialia

Hectopat
Arkadaşlar, bu aralar logo tasarımı gibi şeylere merak sardım. Yapılış videolarını izleyerek yapıyorum ama kendim yapmaya çalıştığımda hiçbir şey bilmiyorum. Ayrıca proje ödevimin bir kısmı için Photoshop lazım. Profesyonel Photoshop dersleri nereden bulabilirim, YouTube'dakiler çok sıkıcı ve bebeğe anlatılıyormuş gibi. Ben bana bütün aletleri, seçenekleri neyle ne yapabileceğimi ve nasıl daha yaratıcı şeyler ekleyebileceğimi gösteren bir rehber arıyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çeşitli YouTube kanallarından neyin ne olduğunu öğrenerek kendin bakmadan yapabilirsin.

Yapılışını izlersen ezbere yapmış olursun. Oradaki materyallerin ne işe yaradığını öğrenirsen gerisi kendiliğinden gelir.

Şu siteden birçok şeyi öğrenebilirsin. Bana faydası çok oldu. Youtube üzerinde designus var. Bana göre kaliteli.
Buradan öğrenebilirsiniz.

Teşekkürler önerileriniz için, bir izleyeyim bakalım işime yarayacak mı.
Çeşitli YouTube kanallarından neyin ne olduğunu öğrenerek kendin bakmadan yapabilirsin.

Yapılışını izlersen ezbere yapmış olursun. Oradaki materyallerin ne işe yaradığını öğrenirsen gerisi kendiliğinden gelir.
Katılıyorum size ben de öyle düşünüyorum, sırf eğlencesine yaptığım için öyle yapıyordum ama şimdi profesyonelleşmek istiyorum açıkçası.
Udemy'den kurs satın alabilirsin.
Bunu en son şık olarak kullanmayı tercih ederim ama mantıklı bir öneri, diğerleri işe yaramazsa bunu da deneyeceğim teşekkürler!

Yazılım Atölyesi Akademi var, Photoshop eğitimleri de eklemeye başladı, oradan yardım alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı