Neredeyse sorunsuz Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 20.9.2 çıktı

Teşekkür ediyorum , beklemedeyim.
1.5 saatlik cod deneyimimde maalesef ilerleyen saatlerde arada fps drop girdiğini söylemek istiyorum. Fakat eskisi kadar can sıkıcı ve sürekli tekrarlayan cinsten değil. Cidden driver'dan mı kaynaklı yoksa PC'den mi aylardır çözemedim. İşlemci r5 3600, ramler biraz eski 16gb 2400mhz G-Skill RipjawsV.

1.5 saatlik cod deneyimimde maalesef ilerleyen saatlerde arada fps drop girdiğini söylemek istiyorum. Fakat eskisi kadar can sıkıcı ve sürekli tekrarlayan cinsten değil. Cidden driver'dan mı kaynaklı yoksa PC'den mi aylardır çözemedim. İşlemci r5 3600, ramler biraz eski 16gb 2400mhz G-Skill RipjawsV.
PSU nedir?

Windows güç planı ayarlarından Ryzen balanced i seçip oynar mısın bu seçenek yoksa dengeli(önerilen) seçeneğini seçip test et bazı kişilerde sorun bu şekilde çözüldü.
Ryzen Balanced ayarını seçtiğimde 10 el attım bir kere bile drop girmedi. Cidden çözüldüyse baya sevineceğim, öneri için teşekkürler aylardır çözmeye çalışıyorum. Ayrıca işlemci frekansı önceden sürekli 4.0-4.2 arasındaydı şuan boşta 3.5Mhz civarlarında geziyor oyunda yine 4.2'ye çıkıyor sanırım böylesi daha iyi oldu, soğutucum msi core frozr fakat işlemci yorulmamış olur. Fps droplar devam ederse tekrar yazarım.

Ryzen balanced ayarını seçtiğimde 10 el attım bir kere bile drop girmedi. Cidden çözüldüyse bayağı sevineceğim, öneri için teşekkürler aylardır çözmeye çalışıyorum. Ayrıca işlemci frekansı önceden sürekli 4.0-4.2 arasındaydı şu an boşta 3.5MHz civarlarında geziyor oyunda yine 4.2'ye çıkıyor sanırım böylesi daha iyi oldu, soğutucum MSI Core Frozr fakat işlemci yorulmamış olur. FPS droplar devam ederse tekrar yazarım.

Çözülmezse tekrar yaz bir öneri daha verebilirim. Rica ederim umarım işe yarar önerilerim.

Sürüm notlarına bakarsak güzel bir versiyon geldi. Ben WHQL demediği sürece güncellemiyorum yine de. Önerilen sürücülerde kaldığım için belki de hiç sorun yaşamadım. :)

RX 570 için hangi sürücüyü yüklemeliyim öneriniz var mı?
Neredeyse 5 aydır WHQL sürücü gelmiyor, bunun bir sebebi olmalı. Güzel yol kat etmişe benziyorlar.

RX570 için en iyi sürücü ne söyler misiniz?

Geri
Yukarı