Nerelerden vade farksız telefon alınabilir?

Hocam Teknosa vatan bilgiseyardan Kuveyt Türk ve zirat bankası kartı ile 5 taksit telefon alabiliyorsunuz vatan ve Teknosa'nın POS'un mmc kodu elektronik ve bankada kendi içinden vade farksız taksit yapıyor.

hepsiburada'dan almıştım ben babam için deniz bank ile anlaşmalı olarak sıfır faiz 12 ay taksit ama şuan kaç ay yapıyorlar bilmiyorum, 6 7 ay oldu ben alalı. her telefona farklı kampanya yapıyorlardı.

Hepsiburada bazı cihazları vade farksız 3 taksite verebiliyor.
Sanırım o eskidendi, şimdi hepsinde vade farkı var.

hepsiburada'dan almıştım ben babam için deniz bank ile anlaşmalı olarak sıfır faiz 12 ay taksit ama şuan kaç ay yapıyorlar bilmiyorum, 6 7 ay oldu ben alalı. her telefona farklı kampanya yapıyorlardı.
12000 TL altındaki telefonlara 12 taksit yapılıyordu evet ama vade farkı var, eskide kaldı sanırım vade farksız taksitler...

Hocam Teknosa vatan bilgiseyardan Kuveyt Türk ve zirat bankası kartı ile 5 taksit telefon alabiliyorsunuz vatan ve Teknosa'nın POS'un mmc kodu elektronik ve bankada kendi içinden vade farksız taksit yapıyor.
Teknosa'nın sitesinde kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmadığı yazıyor ama?

1701547450158.png

şimdi baktım 5 haziranda almışım, a54 almıştım 10699 lira. dediğin gibi 12 bin altına yapıyorlar vade farksız olunca hemen almıştım, ondan birkaç ay önce anneme de almıştım vade farkı olmuştu onunkin de 1500 gibi sanırım.

şimdi baktım 5 haziranda almışım, a54 almıştım 10699 lira. dediğin gibi 12 bin altına yapıyorlar vade farksız olunca hemen almıştım, ondan birkaç ay önce anneme de almıştım vade farkı olmuştu onunkin de 1500 gibi sanırım.
Seçimden sonra faizler fırladığı için vade farksız taksit olayını kaldırmışlar sanırım. Peki A54 nasıl?

Sanırım o eskidendi, şimdi hepsinde vade farkı var.

12000 TL altındaki telefonlara 12 taksit yapılıyordu evet ama vade farkı var, eskide kaldı sanırım vade farksız taksitler...

Teknosa'nın sitesinde kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmadığı yazıyor ama?

Eki Görüntüle 2039159

Bazı bankalarda benim bildiğim zirat ve Kuveyt hatta arayıp sorabilirsiniz Teknosa ve vatanın POS'un mmc kodu elektronik diye geçiyor oy yüzden taksit yapılıyor ben iPhone 12 aldım 5 taksit Kuveyt kart ile Teknosa çalışanlarına ya da vatan çalışanlarına soraabilirsiniz. Siz tek geçip uygulamadan vade farksız taksit yapıyorsunuz.

Seçimden sonra faizler fırladığı için vade farksız taksit olayını kaldırmışlar sanırım. Peki A54 nasıl?
valla hiç kullanmadım ilk geldiğinde baktım nasıl diye sadece. babam sosyal medya dışı kullanmıyor zaten. Anneme s20 fe almıştım snapdragon işlemcili. açıkçası s20 fe daha premium geldi bana, a 54 daha basit bir tel gibi ama özellikleri hakkında yorum yapamam yaşlı insanlar olduğu için onlara yetiyor.

Şartları yazıyor mesela Kuveyt Türk kartı.

Yasal düzenlemeler gereği; ; telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurtdışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, fatura ödemeleri, kozmetik, vergi ödemeleri, sigorta ödemeleri, ofis malzemesi ve kuyumcu harcamaları, hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen işlemler, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık sonradan taksitlendirme

Yeni konular

Geri
Yukarı