Nescafe gold hakkında sorular

• Konuyu başlatan ferr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 307

ferr

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
[/b]s[b]
Nescafe Gold'da çay kaşığı veya tatlı kaşığında kaç mg kafein var?

Kahveyi su ile eritip süt koyduğumuza kafeini azalıyor mu veya uyku etkisi azalıyor mu?

Kaç mg kafein zararlı?

Şuanda 4 tatlı kaşığı nescafe gold uykumu kesmiyor.

Nescafe Gold'da çay kaşığı veya tatlı kaşığında kaç mg kafein var?

Kahveyi su ile eritip süt koyduğumuza kafeini azalıyor mu veya uyku etkisi azalıyor mu?

Kaç mg kafein zararlı?

Şu anda 4 tatlı kaşığı Nescafe Gold uykumu kesmiyor.

Uykunun gıtmesı ıcın filtre kahveyı al yemek kasıgına dok ve agzına dok doktukten sonra sade soda al soguk olsun agzında karıstır hepsını gargara yaptıktan sonra yut kahveyle sodayı yaptıktan sonra 1 kutu Red Bull'da ıcersenız yeterlı olur dikkat edın kahve kısmı bıraz mıde bulandırıcı.

Kalp ıle alakalı rahatsızlıgın varsa yapmanı tavsıye etmem.

Kafeini azalmaz. Doktorlar filtre kahve önerdiğinden beri filtre kahve tüketiyorum. Onun da bir ton farklı yapılışıydı, çekirdeğiydi, öğütücüsüydü derken ekipmanları da masraflı. Ucuz rağbet gören bir öğütücü aldım. V60 denilen yöntemle filtre kağıdı ile yapıyorum.

Kafeini azalmaz. Doktorlar filtre kahve önerdiğinden beri filtre kahve tüketiyorum. Onun da bir ton farklı yapılışıydı, çekirdeğiydi, öğütücüsüydü derken ekipmanları da masraflı. Ucuz rağbet gören bir öğütücü aldım. V60 denilen yöntemle filtre kağıdı ile yapıyorum.
Tadı nasıl hocam? Bir de etki ediyor mu?

Tadı nasıl hocam? Bir de etki ediyor mu?
Nescafe goldu bilmiyorum. Çok yıllar önce denk gelirse kullanırdım. Filtre kahve ise güzel bence. Tabi herkes sever mi bilmem.

Amazondan A roasting Lab firmasından deneme paketi aldım. Etiyopya olan güzel farklı bölgelerden deneme paketleri var. Uzun süre kahvedünyasının filtre kahvesini kullanıyordum.

İmkanınız varsa filtre kahve olayına girmenizi öneririm. Ben de acemeyim bu konularda.

Yeni konular

Geri
Yukarı