Neşet Ertaş - Neredesin Sen

Daha fazla  
Bu tarz müzikleri hiç sevmeme rağmen bu müziğe bayılıyorum, öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerek TSM gerek THM, ikisini de birbirinden ayırmam, ikisini de dinlerim. Çocukluğum (anneciğim sağ olsun) TRT 4 dinleyerek geçmiştir.

Müzik konusunda biraz geniş bir insanım sanıyorum, Beirut gibi Indie grupları, Iron Maiden gibi metal grupları da dinliyorum. Grooveshark'da en çok dinlediğim istasyon ise "JP ACG Music"

Konuyu saptırmayayım, gece gece kulağımın pasını sildirttiğin için teşekkürler. :)

Ben de coverladım. Neşet Ertaş kadar olmasa da güzel oldu bence. :D https://www.technopat.net/forum/muzik/46207-duman-yurek-kendi-cover-im.html

Bu da geçen günlerde çıkan karma albüm olan Göğe Selam 2'nin içindeki Duman'dan Neredesin Sen coverı. Valla kimse alınmasın ama orijinalinden güzel bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bir baba ve oğul birbirine olan kırgınlıklarını nasıl kibarca şarkıya döker ? Bunun en güzel örneğini Muharrem Ertaş ve Neşet Ertaş sunmuştur.

Ben de coverladım. Neşet Ertaş kadar olmasa da güzel oldu bence. :D https://www.technopat.net/forum/muzik/46207-duman-yurek-kendi-cover-im.html

Bu da geçen günlerde çıkan karma albüm olan Göğe Selam 2'nin içindeki Duman'dan Neredesin Sen coverı. Valla kimse alınmasın ama orijinalinden güzel bence.

Ben stüdyo kaydını dinledim. Senin paylaştığın daha güzelmiş.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı