.NET Framework 3.5 yüklenemiyor hatası

sagobch

Centipat
Daha fazla  
Epic Games'ten Stranded Deep indirdim. Çalıştırınca "Kişisel bilgisayarındaki bu uygulama şu Windows özelliğini gerektiyor: .NET Framework 3.5 (.NET 2.0 ve 3.0 içerir)" çıkıyor.
İndir ve yükle dedim indiremedi. Devre dışı olduğundan veya ilişkili etkin aygıt olmadığından hizmet başlatılamadı diyor. Yüklemeyi atla deyince de oyun açılmıyor.
Ne yapmalıyım?

Windows arama kutusuna "Windows özelliklerini aç veya kapat" yazın ve açın, daha sonra ".NET Framework 3.5" kutusunu işaretleyin ve tamam butonuna basın. Belki bu şekilde yükleyebilir.

Denetim Masası > Programlar > Programlar ve Özellikler yolunu izleyin. Sol taraftan Windows özelliklerini aç veya kapat yazısına tıklayın. Önünüze gelen pencereden yüklemek istediğiniz özelliği seçin. Windows Update'in yüklemesine izin verin.

Bazen sıkıntı olabiliyor. Son çare olarak kurulum USB'si ile çözülüyor. Bakabilirsiniz. Bende işe yaramıştı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1627415779759.png

Buradan 3.5 networkleri işaretleyip Tamam'a tıklayın yükler kendi.

Dosya Ekleri

• 1627415699041.png
    1627415699041.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 142
Windows arama kutusuna "Windows özelliklerini aç veya kapat" yazın ve açın, daha sonra ".NET Framework 3.5" kutusunu işaretleyin ve tamam butonuna basın. Belki bu şekilde yükleyebilir.

Eki Görüntüle 1120211

Buradan 3.5 networkleri işaretleyip Tamam'a tıklayın yükler kendi.

Denetim Masası > programlar > programlar ve özellikler yolunu izleyin. Sol taraftan Windows özelliklerini aç veya kapat yazısına tıklayın. Önünüze gelen pencereden yüklemek istediğiniz özelliği seçin. Windows Update'in yüklemesine izin verin.

Hocam komut isteminden yaptım yine hata verdi.
Error0x800F081F the Source files could not be found.
Bazen sıkıntı olabiliyor. Son çare olarak kurulum USB'si ile çözülüyor. Bakabilirsiniz. Bende işe yaramıştı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam adamın yaptığı son işlemi anlayamadım. Portable gibi bir şey açıyordu.

Portable'ı açmadan denedim yine hata verdi.
İnstallation Source directory not found. Make sure that you have selected the apporapriate (Virtual) Drive letter.
Hocam ayrıca bu sorun Epic Games'ten midir yoksa bilgisayarla mı ilgili?

Son düzenleme:

Portable'ı açmadan denedim yine hata verdi.
İnstallation Source directory not found. Make sure that you have selected the apporapriate (Virtual) Drive letter.
Hocam ayrıca bu sorun Epic Games'ten midir yoksa bilgisayarla mı ilgili?
Sistem kaynaklı bir durum. Zaten en son çare olarak kurulum medyası kullanıyor. Onunla çözülmesi gerekir. Onu da deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı