Netac SATA SSD nasıldır?

Avardenk

Centipat
Bu SSD alınır mı? Arkadaşlar marka hakkına bilgisi ya da deneyimi olan var mı? İlerleyen zamanda bilgisayara zarar verecek şekilde bozulur mu? Donanımı hakkında bilgisi olan aydınlatırsa çok sevinirim. Üzerine şunu ekle şunu al diye tavsiye vermeyin, ben de biliyorum 3 kuruş para daha ekleyip Adata ya da SanDisk almayı. Mesela şu anda Kioxia Exceria 960GB, 1058 lira ve Toshiba alt markası fakat şu anda sadece bunu alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
SATA alacaksan Exceria alma. Sorunlu.

3 yıldır kullanıyorum sıkıntısız bendeki.

Bildiğim kadarıyla bu tarz markalarda DRAM yok
Hocam o nedir ne eksik oluşturuyor?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şöyle bir şeyle karşılaşmaktan korkuyorum birazda.

3 yıldır kullanıyorum sıkıntısız bendeki.

Hocam o nedir ne eksik oluşturuyor?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şöyle bir şeyle karşılaşmaktan korkuyorum biraz da.

Sistem kurulmayacaksa DRAM olmasına gerek yok. Depolama niyetine alınacaksa alınabilir. Ancak tabii farklı ürünlere yönelirdim ben şahsen.

İleride bozulur mu peki? Yani orasını bilemeyiz ama bozulma riski yüksek bir ürün mü diye sorayım.

Bozulma veya kronik sorunu olduğunu duymadım. Ancak çok kullanılan bir SSD modeli olmadığı için net bilgi vermek pek mümkün değil. Ancak, kullanım şartlarına göre ortam vb durumlara değişecek bir olay olması dışında sizi uzun süre götüreceğini düşünüyorum. Farklı bir SSD yönelmediğinizden dolayı. Eğer yönelseydiniz Samsung 870 EVO önerirdim.

Bozulma veya kronik sorunu olduğunu duymadım. Ancak çok kullanılan bir SSD modeli olmadığı için net bilgi vermek pek mümkün değil. Ancak, kullanım şartlarına göre ortam vb durumlara değişecek bir olay olması dışında sizi uzun süre götüreceğini düşünüyorum. Farklı bir SSD yönelmediğinizden dolayı. Eğer yönelseydiniz Samsung 870 EVO önerirdim.

Hocam peki ileride PC'yi kendisiyle birlikte bozma ihtimali var mı Çin malı bir SSD sonuçta.

Geri
Yukarı