Rehber NetAdapter Repair ile İnternet Bağlantı Sorunları Onarımı

NetAdapter Repair All in One, internet bağlantılarında mevcut ayarlarınızda karşılaştığınız yazılımsal sorunları onarmayı sağlayan ücretsiz portatif bir programdır. Kurulum gerektirmez. Tüm Windows sürümlerinde çalışmaktadır.

Eki Görüntüle 330397

Kullanım Yönergesi: İndirdiğiniz uygulamayı sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın. Resimdeki gibi tüm kutucuklara tik işareti koyup "Run All Selected" butonuna basın. İşlem bitince bilgisayarı yeniden başlatın.

Önerilen tavsiye bu şekilde olmasına rağmen bilinçli birisi iseniz ihtiyacınıza göre ilgili ayarı çalıştırmanız yeterlidir.

İndirmek için: Download NetAdapter Repair All In One

Bu progarmı 2. kullanışımdan sonra Wi-Fi'ye bağlanamıyorum.

Bu progarmı 2. kullanışımdan sonra Wi-Fi'ye bağlanamıyorum.

Hocam artık bağlanabiliyor musunuz? Ona göre indirip kullanacağım uygulamayı, emin olamadım.

Hort olacak ama; sürekli Wi-Fi bağlantı kopması olunca ben de yaptım ama o günden beri olması gereken hıza bir türlü çıkmıyor. Onu geçtim normalde sabit 5.5-5.6 ile çeken Steam 400-500 KB ile indirme yapıyor arada tam hıza çıkıyor sonra 2.5 civarlarında takılıyor. Düzeltmenin bir yolu yok mu?

Hort olacak ama; sürekli Wi-Fi bağlantı kopması olunca ben de yaptım ama o günden beri olması gereken hıza bir türlü çıkmıyor. Onu geçtim normalde sabit 5.5-5.6 ile çeken Steam 400-500 KB ile indirme yapıyor arada tam hıza çıkıyor sonra 2.5 civarlarında takılıyor.
Hızla ilgili sadece bir etkileyebilecek ayar var o da Google DNS değiştimesi diğerler sadece resetlemeye yarıyor. Dediğiniz sorun VPN vb. kullanmıyorsanız veya Proxy. DNS adresini otomatiğe alıp veya istediğiniz bir DNS'ye çevirin düzelmesi lazım bunun dışında etkileyebilecek durum yok.

Dostlar programı kullandıktan sonra hiç bir şekilde internete bağlanamıyorum. İnternet baglantısı görünmüyor. Kablosuz adaptör simgesinde ünlem işareti var ve tıklayınca " Windows halen bu cihaz için sınıf yapılandırmasını ayarlıyor. Kod 56" yazısı alıyorum. adaptörün yazılımını sildim ve tekrar yükledim fakat faydası olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam bana yardımcı olur musun? Wifi den İnternete bağlanamıyorum hiçbir şekilde...

Aynı sorun bende de oluştu. Fakat kimsenin umrunda olmamış yazın. Hallettin mi acaba?

Geri
Yukarı